Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy ha normális...

Miért van az, hogy ha normális választ adok az esetek 90% -ban nem is pontoznak fel de ha nem hasznos választ adok egy azzal megegyezö kérdésre akkor lepontoznak?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy az emberek nem szeretik látni ha valaki 90% fölött van. Volt kb 20normális válaszom és ebböl 2 olyan ami a kérdés színvonalával volt egyenlö de mégis azt vettem észre, hogy az arányom 7nap alatt 94% -ról 87% -ra esett.
2010. nov. 7. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Tragikus érzés lehetett ez a felfedezés!

:D


De ugye azért köztünk maradsz?

2010. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Áh velem is így van. Tegnap este még 76%os voltam:D
2010. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
irigy getszik, az én össz százalékomat is lehúzták 1 oly kérdésnél ahol véleményt kellett nyilvánítani
2010. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kezdem azt hinni, hogy egyesek abban lelik örümüket, hogy mások arányával szórakozzanak el és húzzak le az ö szintjükre
2010. nov. 7. 19:17
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem érdekel. Én is voltam már 80 fölött. Senki sem látja az arcomat, senki sem tudja hogy ki vagyok. Megmondom a frankót, ha kell akkor beszólok, nyugodtan lepontozhatnak. Sosem azt mondom, amit hallani szeretnének, hanem amit ÉN gondolok.
2010. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
...a normális válaszokat viszont szinte sose pontozzák. Adok normális választ, ezerszer megköszöni kommentba de egy zöld ujjat nembír nyomni.
2010. nov. 8. 18:30
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert hülyék, mint a s e g g. Velem is ezt csinálják, sokáig mérgelődtem ezen, de aztán rájöttem, hogy semmi tétje nincs a pontoknak.
2010. nov. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Egyetertek.En minden hasznos valaszt felpontozok(epp ezert).

Aztan kerhetem a bocsanatot a kiirt kerdeseimnel(kommentbe), mert valami idiota minden jo valaszt lepontozott. Ez mar nagyon nagy szemetseg! >.<

2010. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
55%

nyugi. nekem egy ideig 90 felett volt a %-om, aztán el is tűnt. nemhogy alacsony lett volna, semmi se jelent meg.

aztán újra megjelent, szépen lement 80 alá. (tudom, hogy alapból nem vagyok 100%-os, ezért nem zavar. ha lepontoznak, az is egy vélemény. csak nem érdekel.)

akkor is fizetni kellett a kenyérért a boltban, amíg 90 felett volt, amikor semmi sem volt, sőt, 80 alatt is.

ha valakinek hasznos, amit írok, akkor jó,nem kell érte feltétlenül megsimogatni a kicsi buksimat. elég, ha odaírja, tudta használni

2010. nov. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
meg asszem ugy van hogy 3 embernek kell zöldet adni hogy fentebb menjen a %
2010. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!