Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért jönnek fel erre az...

Miért jönnek fel erre az oldalra azok akik nem tudnak rendesen válaszolni?

Figyelt kérdés
Bocs de már elegem van abból hogy nem csak az én kérdéseimre de más új anyukák kérdéseire sem tud válaszolni normálisan egy pár ember. Sajnos vagyunk egy páran akiknek nincs segítségük. Így csak az interneten tudunk tudnánk választ kapni.
2010. nov. 25. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
szia! mire gondolsz konkrétan?
2010. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ha valakinek nem tetszik egy kérdés vagy ő már 1000000szor találkozott vele akkor inkább ne válaszoljon.

Köszönökm

2010. nov. 25. 19:17
 3/18 anonim válasza:
69%
Nem vagyunk egyformák! Szerencsére :-)
2010. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Ettől egyébként én is kivagyok.

Múltkorában megfogadtam, hogy nem állok szóba kismamákkal, mert besokallok a sokak arrogáns, kioktató stílusától.

Én egyedül vagyok nap mint nap. Semmi segítségem, bár a kisfiam már nagyobb. Nem érnek ingerek, nem járok shoppingolni, műkörmöshöz. Nem is egyszerű az életünk, mégsem csavarodtam be annyira, hogy más kismamákon éljem ki a frusztráltságomat.

És tudod mit? Azért vagyok állandóan lepontozva, mert ha valaki más elvek alapján, másképp csinál valamit, mint a TÖMEG, akkor kegyetlenül leugatják.

Ha valaki szoptat, mondjuk sokáig, mint én, azért, ha nem azért. Ha együtt alszik valaki a babájával azért, ha nem akkor azért pl. nem. Ha valaki otthonszül azért, ha nem akkor azért.

Úgy döntöttem, nem harcolok tovább. Egyszerűen nem válaszolok olyan kérdésekre, ahol támadási felület van. Pedig sok alapos érvem lenne arra, amit, ahogyan csinálok, mégsem írom le, pedig sokan hasznát vennék, akik nem tudják eldönteni, bizonyos helyzetekben hogyan járjanak el.

Mindenki nézzen magába, mielőtt kioktatva válaszol.

Vagy hogyis mondja egy ismerősöm? - "veszekedjen otthon a férjével..."

2010. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ma kellemesen csalodtam.Nagyon hülyén fogalmaztam meg egy kérdést,gondoltam ugy is kiad majd ezzel kapcsolatban egy pár kérdést.Ki is adott elolvastam,majd véletlenül elküldtem a kérdést.Gondoltam magamban,most kapni fogok egy pár jó tanácsot a helyesírásom és a fogalmazásom miatt.3válasz érkezett és még csak utalás sem volt erre.És a válaszokon éreztem a segitő kézséget.

Sajnos én is tapasztaltam már 2008 január óta szinte mindennap itt vagyok és igen éreztem már ugy,hogy ez volt az utolsó.

2010. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Szia


Sokszor akartam mar en is kerdezni hasonlot, de nem akartam feszultseget kelteni :D

amit marhara utalkok, ha felteszek egy teljesen egyszeru kerdest, miert nem lehet a kerdesre valaszolni?????tok masrol halandzsalnak ossze vissza es meg jol fel is idegesitem magam......sokszor megfogadtam mar vissza sem jovok erre az oldalra....de itt vagyok, mert en is egyedul vagyok es vannak ertelmes anyukak is itt akik tudnak vagy eppen probalnak segiteni.

2010. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Eddig engem is zavartak ezek a dolgok de én már csak jót nevetek rajta. És nem érdekel hogy lepontoznak akkor is leírom a nézeteimet bármiben, még akkor is ha tudom hogy szinte szó szerint lehülyéznek. Nem a százalékolástól leszek én épp jó anya vagy épp rossz, kit érdekel ki mit gondol arról hogy jól csinálom e, én csak válaszolok és ha tetszik megfogadja az illető ha nem akkor nem kit érdekel. Ha úgy válaszolnak az én kérdésemre vagy hozzászólásomra akkor én is úgy válaszolok... És hogy miért jönnek fel az oldalra és miért itt élik ki magukat? Mert névtelen a dolog, nincs semmi kötelesség, se felvállalás, se elszámoltatás, mindenki azt ír amit akar... És épp ezért lehet hogy leszól, és elképzelhető hogy ő is ép ugyan úgy csinálja mint bárki más... Mindenki írhat bármit ki jár utána úgy van e?!

2010. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem két dologból van totál elegem.Az egyik,és ezt nagyon útálom,mikor vki feltesz egy kérdést,egy csomóan válaszolunk rá,és az illető egy szót nem ír,nem reagál vissza semmit.Ez a halálom,főleg mikor nem elvi kérdést tesz fel,hanem gyakorlati tanácsot vár,pl. babakocsi ügyben.A másik:hogy soha semmiféle kérdésemre nem kapok/tam még hasznos választ,amivel igazán tudtam volna valamit kezdeni.Nem gyakran teszek fel kérdést,mivel elboldogulok magam is,vagy inkább beírom a googleba,úgy egyszerűbb,mint várakozni.De ha kiírom,akkor az nagyon fontos tényleg érdekel,DE nem olyan téma,amin lehetne csámcsogni,egymást gyötörni,vitatkozni,EZÉRT aztán a kutyát sem érdekli.Mindig oda gyűlnek,és ott van a legtöbb válasz,ahol vki vmi megbotránkoztató kérdést ír ki,vagy ahol lehet vitatkozni.Szóval őszintén?:nem tudom ki hogy van vele,de nekem ez az oldal csak szórakozás,vagy az h segítsek másnak,de NEKEM,az égvilágon semmi hasznot nem hoz,ámbár hozzá kell tennem h nekem nagyon normális védőnőm van.
2010. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Mintha én tettem volna fel a kérdést. :) Pont ma történt, hogy olvasgattam egy kérdést, amire 12 válasz érkezett, abból kb 2 volt normális, amire a kérdező kíváncsi lehetett. A többi szépen le is lett pontozva, és az egyik anyuka kiakadt, hogy miért pontozták le. Válaszoltam, hogy azért, mert nem a kérdésre felelt, mire azt mondta, hogy ki vagyok én, és hogy jövök ahhoz, hogy ŐT lepontozom. :)

Azt gondolom, lehet utálni a pontozást, de aki nem bírja elviselni, ne válaszoljon olyan kérdésekre (hozzátáplás elkezdése, szoptatás hossza, légzésfigyelő stb.), ami megosztja az embereket, mert akármit válaszol, a jelen lévők fele biztos nem ért vele egyet, ezért lepontozza.

Amúgy meg persze, bezártság, frusztráltság, jobb névtelenül belerúgni pár emberbe, mint "leverni" a gyereken.

2010. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
én bárhány kérdést tettem fel mindegyikre normális válaszokat kaptam...
2010. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!