Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A valláskritika részből miért...

A valláskritika részből miért lehet töröltetni olyan kérdést, ami nem ütközik az oldal szabályaiba?

Figyelt kérdés
a "kritika" szó nem azt jelenti,hogy kritizáló kérdést lehet feltenni? az adott kérdés nem volt provokáló,és trágár szó sem volt benne,meg semmi egyéb,ami miatt lett volna indok töröltetni.
2010. nov. 27. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Miről szólt a kérdésed? Mert ha ténylegesen valláskritika vagy vallásfilozófia, az rendben van, én abból írtam hét oldalt filozófiára, de más ember vallási meggyőződésének pocskondiázása már egy más kérdés, legyen keresztény, hindu vagy wicca.

(én az utolsóba tartozom és gyakran sértegetnek emiatt)

2010. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a kérdés nem az enyém volt,én csak válaszoltam rá,csakhát ugye a kérdéssel együtt a válaszomat is törölték.csak kíváncsi vagyok,hogy azért mert valakinek nem tetszik a kérdés,simán kitörlik?

valami ilyesmi volt a kérdés:A keresztény papok,hogy tudnak olyan nyugodtan és kiegyensúlyozottan viselkedni másokkal szemben,amikor tudják,hogy ők is követnek el bűnt,hazudnak? úgy számolják el magukban,hogy ők Isten emberei,és nekik megengedett?

pontosan nem emlékszem rá,hogyan tette fel a kérdező,de kb.ez volt a lényege.

2010. nov. 27. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez megint egy olyan kérdés lehetett, amire mind tudjuk mi a válasz, de a sok elvakult ember nem bírja elfogadni a valóságot. Most hülye példa jön, a legnagyobb inkvizítorok sosem hittek se istenben, sem emberben, csak a hatalom éltette őket.


Egy ilyen kérdés megosztja az embereket. Ugye vannak azok, akik reálisan látják, de lehet, hogy páran közülük különösen gorombák voltak. Erre mi a reakciója annak, akinek ez kissé sérti a vallási meggyőződését? A hasonló gorombaság. Némely kérdésnél borzasztó viták tudnak elfajulni.

2010. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen a viták azok el tudnak fajulni,csak azt nem értem miért a kérdező a hibás,ha valaki nem bírja a kritikát? akkor válaszoljon olyan kérdésre ami szimpatikus neki,nem mást kell jelentgetni.szóval ezt nem tartom korrektnek.
2010. nov. 27. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem. Biztos szúrja a szemét, ha másnak más a véleménye.
2010. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:42

nekem semmi bajom a wiccákal! :)

2010. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az számit ki hova tartozik ,hanem hogy milyen az ember jelleme.
2011. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!