Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek lepontoznak olyan válaszokat, amik amúgy a kérdésre válaszolva teljesen rendben vannak és a kismamik csak a tapasztalataikat vagy véleményeiket írják le?

Figyelt kérdés

Már nagyon bosszant, hogy olyan válaszok kerülnek lepontozásra, amik amúgy teljesen oda illenek és rendben vannak. Olyan kérdéseknél veszem észre, ahol a kismamik csak a tapasztalataikat írják le, vagy amit esetleg ők hallottak. Miért? Örülnék ha ezek a fórumozók is írnának, hogy miért teszik. Bosszant! Már lassan nem szeretek ide járni, mert azt látom, hogy mindegy mit írunk, valakinek úgysem fog tetszeni! És ezzel amúgy félrevezetitek a többi kismamát. Mert csak mert te pl hiszel a gyűrűvel való jóslásban lepontozod azt, aki nem. Akkor kellene pontozni, ha a válasz nem oda illik, vagy ha abszolút nem megfelelő, hamis.

egy 20 hetes kismami


2009. jan. 16. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
És miért van az, hogy valaki mindig a lepontozás miatt háborog? Abban ne is reménykedj, hogy valaki leírja, hogy miért pontozza le a válaszokat. Ha véleményt írsz, úgyse fog mindenki egyetérteni veled.
2009. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem ebben a témakörben tettem fel a kérdésem, csak átdobták ide. És azért háborgok, mert olyan kérdéseket pontoznak le, amiben a tapasztalatok vannak leírva.

Amúgy ha tudtam volna, hogy átdobják ide, nem teszem fel a kérdésem, mert a terhesség témakörben válaszolóknak szántam!!!

2009. jan. 16. 19:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekik az a szórakozás. Szerintem. Van aki köt, van aki olvas, van aki fest és van olyan aki gyakorikérdéseken lepontoz mindenkit. Szerintem am ez az az oldal, ahol ha megkérdezed, hogy ugye piros lesz, ha a zöldet és a kéket összekeverem, akkor ne azt írja a válaszoló, hogy ez hülye kérdés, hanem hogy ő pl hallotta az ismerősétől, hogy az nem lesz piros, hanem narancssárga, vagy azt h olvasta a neten, vagy hogy őt is foglalkoztatta a kérdés és kipróbálta. És akkor ezért az emberek le lesznek pontozva, pedig a kérdésre válaszoltak.

Láttam már több helyen olyat, hogy a válaszoló alapból úgy írta, hogy "Na ezért most majd jól le fogtok pontozni, de szerintem..."

Szóan olyan nagyon konkrét választ én sem tudok adni, pedig egy litániát írtam, abban azért meg tudlak erősíteni, hogy szerintem se helyes.

Egy ember, aki utálja a fölös lepontozást

2009. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajna azt vettem észre, hogy van aki végig sem olvassa a soraimat, az elő sorok után leír. Ilyen is van. Meglehet, hogy el is hagyom ezt az oldalt, mert kismamaként nem tesz jót, ha felhúzom magam. Amúgy nagyon nem szeretem, ha az emberek igazságtalanok. Pedig nagyon hasznos dolgokat is olvashatok. De én túl lelkis vagyok, most aztán meg főleg! Azért köszi!
2009. jan. 16. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Mért kell szívrohamot kapni azért, mert valaki lepontoz? Senkinek sem függ az élete tőle. Megértem, hogy kismamaként otthon ülsz, és unatkozol, de nem jön el a világvége, mert 100% helyett 99%os valakinek az értékelése. Megáll az ész..
2009. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
tökéletesen egyetértek az előttem válaszolóval,mellesleg megjegyzem:felpontoztam!! :) na ezért(is)le pontozhattok :) én nem fogok rajta idegeskedni,pedig kismami vagyok én is.ha ezen felidegeled magad,itt a virtuális világban,mi lehet a való életben?sajnos rengeteg a rosszindúlatúság,de tőlem hadd éljék ki magukat,nyilván ez élteti őket :D
2009. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lepontozósdi egy nagyon érdekes játék. Ha én egy politikai párt kampánymenedzsere lennék, megnézném, hogy kinek van az összminősítése 95%-on vagy afölött. Na, az lehet a született politikus, aki mindenkinek azt mondja, amit hallani akarnak. Őt szerződtetném jelöltnek.


Igen, a pontozásnak semmi köze a válaszok minőségéhez - de azért érdekes.

2009. jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló megközelítése elgondolkodtatott engem is, hogy vajon a 100% közeli hasznosságú válaszadók vajon milyen témában, milyen válaszokat írhattak, ami mindenkinek annyira tetszett és még a nótórius lepontozók is elkerülték. Mert hát ugye az őszinte, véleményét megmondó embert gyakran nem kedvelik, ez sok válasz hasznossági megítélésén világosan látszik. Egyébként a lepontozási dolog engem sem nagyon izgat, de tényleg érdekes mélyebben a dolog mögé nézni.
2009. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A tartalmat nem is tudod nézni, anélkül, hogy néznéd mennyi az értékelése?

Én sosem nézem,ha egy számomra érdekes válasz van.

2009. márc. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
remélem ez életed legnagyobb problémája! agyalj rajta sokáig. :P
2010. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!