Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért oktatnak ki a kedves...

Miért oktatnak ki a kedves hozzászólók ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnának?

Figyelt kérdés
Többször is kérdeztem már az oldalon és már a hócipőm kivan attól, hogy mindig kioktatnak(főleg a fogamzásgátlással kapcsolatos témákban)...
2008. jún. 10. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most egy-két hozzászólásból általánosítasz? Nem szép dolog.


Mindig is lesznek ilyenek, az internet személytelensége ezt hozza ki belőlük, ezeket pontozd le, ha tényleg nem hasznos, amit mond, mások is Nem hasznos-ként értékelik majd, és eltűnik majd a hozzászólása az oldalról.


Ha pedig olyan választ látsz, amiről úgy véled, hogy abszolút bunkózás és provokálás végett volt, írj az info(kukac)gyakorikerdesek.hu e-mail címre, és a moderátorok megvizsgálják az esetet, ha kell, letiltják az illetőt.

2008. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sok oka lehet annak.


1. mert bunkók.

2. mert ez a 82. kérdés ebben a témában és már 81-szer leírták a választ.

3. mert hülyeséget kérdezel.

4. mert a kérdés beírása nagyobb munka, mint az egy-két kulcsszó begépelése a google-be, ami egyből hozza az eredményt.

5. etc.

2008. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemgondolsz arra, hogy segíteni akarnak? Én pl rosszindulkatból nemirtam választ, de rengeteget válaszoltam már. ugyhogy talán rám is érthetnéd, és elég szarul esik. Talán azért oktatnak ki, mert tapasztaltabbak, és érettebbek. Te segítségetkérsz, ők/mi adunk. ezen nincs mit magyarázni. Fogadd el, hogy SEGITENÉNEK SOKAN, hogyha mások azt nem sértésnek vennék:'(
2008. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!