Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jók lennének ezek...

Szerintetek jók lennének ezek a változások? (lent)

Figyelt kérdés

1. Lehessen törölni a saját kérdésedet, mivel lehet, hogy megkérdezel valamit, aztán később megbánod vagy olyan válaszokat kaptál rá, amiket nem is akarsz többet látni.


2. Ha valaki töröl egy választ vagy egy kérdést, akkor ne csak az legyen, hogy csak ki kell választani több opció közül, hogy miért, hanem a törlőnek is meg kell fogalmazni a saját szavával, hogy miért. Ezzel ki lehet küszöbölni azt, hogy csak azért töröljék a kérdésedet, mert utálnak. (Jó, tudom, hogy ellenőrzik, de mondjuk a Humor kategóriában van olyan kérdés, ami elvileg szabálytalan lenne, mégis fönn van... és egy „szabályosabb” kérdést raktam föl, és kitörölték...)


3. Ha egy kérdést kiírsz, akkor ne kelljen mindig újra és újra kérni az oldalt, hogy megnézd, jött-e új válasz, hanem olyan legyen, mint pl.: Gmail-nél... nem kell újra kérned az oldalt, hogy megnézzed, jött-e új e-mail, mert magától vált, ha megváltozott az egész...


2010. dec. 26. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első jó ötlet, örülnék neki, ha meg lenne rá a lehetőség, nem csak kitöröni a listából, mert attól még látszódik, hogy a tiéd. Szerintem az is jó lenne, ha a kérdéseidet és válaszaidat "el lehetne dobni magadtól", tehát megmarad, de többé nem látszik, hogy az a tied volt(nem lehetne levelet írni róla, stb.).


A másodikkal az a helyzet, hogy te nem törölsz semmit a világon, hanem jelzet a moderáltornak, hogy ellenőrízendő a kérdés, aztán a moderátor(a jobbik esetben) eldönti, hogy tényleg kitörlendő-e, ha meg úgy ítéli, hogy nem(túl sokszor és rossz helyen ítélnek így), akkor meghagyja. Különben meg nem hiszem, hogy lenne rá ideje, hogy elolvasgassa, amit írnak hozzá.


A harmadik technikai dolog, szerintem jó így, ahogy van, nincs az oldalon semmi cifraság. Viszont azt végre visszacsinálhatnák, hogy ha a kérdező kommentet ír, akkor is ugorjon a lista elejére a kérdés, mert rohadtul zavaró, hogy nem tudom, mikor írt és mikor nem...

2010. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A másodikat úgy értettem, hogy az a magyarázat az nem a moderátoroknak sl, hanem annak, akinek a kérdését/válaszát törölték, mert mindig azt érzem, hogy nem elég, hogy pl.: rasszista volt a válasozd vagy a kérdésedből nem derül ki, hogy mit akartál kérdezni Stb. Tehát azt nem a moderátorok olvassák el, hanem a kédés/válasz megírója....
2010. dec. 26. 13:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, az is jó lenne, hogyha előre ugarna, amikor a kérdező írna kommentet....
2010. dec. 26. 13:50
 4/6 A kérdező kommentje:
*ugrana
2010. dec. 26. 13:50
 5/6 Snowpehely ***** válasza:

Igen, ezek a valtozasok mind nagyon jok lennenek.A harmadik is sokat segitene, mert gyakran elofordul, hogy mikor a valaszodat az "utolso"nak cimezed, rajossz, hogy utana mar ketten-harman irtak, csak nem frissitetted az oldalt.


De mar nagy haladas az is, hogy odairjak a megvalaszolt kerdesek melle, hogy mikro volt ra az utolso valasz irva. Na meg a Mikulássapka a G tetejen. Azert latszik, hogy torekednek...:D

2010. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Snowpehely: igen, épp ezért, mert volt, hgy az utcsinak címeztem és írtak oda azóta vagy 10-zen....
2010. dec. 29. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!