Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a kérdezők...

Miért van az, hogy a kérdezők 99,99%-a itt teszi fel a kérdéseit, ahelyett, hogy ráguglizna a témára?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdező teszi fel a kérdéseit mindenféle témában, holott ha a google-t használnák, sokkal-sokkal rövidebb idő alatt találnának válaszokat, ráadásul egy csomó beszólástól és trollkodástól is megkímélnék magukat.

Nem értem... lusták, vagy hülyék, vagy miért nem használják a világ jelenlegi legjobb keresőjét??? Gyakorlatilag bármilyen témában lehet már információkat találni. Értem én, hogy sokan a tapasztalatokra kíváncsiak, amiket a válaszadóktól kaphatnak, de akkor is ott a google...


2011. jan. 7. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a kérdezők 99,99%-a ? és a maradék 0,01 százalék ?
2011. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gondolom szeretnének interakcióba lépni másokkal
2011. jan. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
oké, de én azt vettem észre, hogy a kérdéseik igen jelentős mértékben megválaszolhatóak lennének a google segítségével is, ráadásul több, hasznosabb információkhoz tudnának hozzáférni, hogy a válaszokra való várakozásról már ne is beszéljek... magyarán szólva akár több nap is eltelik pár épkézláb válasz megszületéséig egy teljesen pimf témában, miközben a kért információ pár perc alatt megtalálható lenne a google-lel. pl. van-e 3d-s mozi valamelyik vidéki plázában és ha igen, mennyibe kerül a jegy. hát nem sokkal ésszerűbb rámenni a mozis cég (vagy a pláza) honlapjára, és onnan megtudni az infókat, mint kiírni ide, és több napot várni a válaszokra?
2011. jan. 8. 09:50
 4/12 anonim ***** válasza:
TE miért itt teszed fel a kérdésed? Na, pont ezért a többiek is. Nem mindenre lehet rákeresni a Google-val. Én viszont azt nem értem, hogy ezek a ...-ok akik csak a Google-val tudnak nyomulni, miért járnak ide? Miért nem szórakoznak a Google-val???
2011. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én azért teszem fel itt ezt a kérdést, mert arra jutottam, hogy az esetek nagy részében egy sima guglis kereséssel meg lehetne találni a szükséges információkat, a kérdezők nagy része mégsem tesz így. csak ennek az okára próbálok rájönni. kérdésem, ha úgy tetszik, pusztán elméleti, vagy költői :):):)
2011. jan. 8. 16:57
 6/12 anonim válasza:
én akkor szoktam használni, a guglinál jóval ritkábban, amikor a kérdés olyan jellegű, h nem tudok rákeresni :)
2011. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most nem tudom ide belinkelni neked, de volt már ilyen kérdés is! Miért nem gugliztál rá? :D
2011. jan. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónál a pont :)
2011. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valóban a 01.09 07.22-nél a pont! Én is ezt akartam írni. Akár ki is guglizhattad volna a választ, mert volt már ilyen kérdés, vagy miért nem használtad a gyk. legjobb keresőjét? :D
2011. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy, ennek az oldalnak a lényege pont az, hogy segítsünk másoknak. :) Hogyha ez a marha sok ember guglin böngészgetne, akkor az oldalon a mai kategória - kérdés ben talán 15 kérdés lenne ami friss, mai napi, a többi meg tegnapi, vagy azelőtti.Csökkenne a színvonal, nem lenne népsűrűség. Amúgy is , én a saját kategóriáimban szoktam néha olyan dolgokról olvasni, amiknek a létezéséről sem tudtam. Sokat tanultam ám a lustaguglizók kérdéseikből. :)
2011. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!