Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Idegesítő kissé, nem?

Idegesítő kissé, nem?

Figyelt kérdés

Nektek nem megy az agyatokra hogy egy nap egy bizonyos kérdést kb. óránként feltesznek? vagy csak én vagyok gyenge idegzetű? elég régóta tagja vagyok ennek az oldalnak és most már kezd zavarni. ahelyett hogy szétnézne az ember inkább felteszi a kérdést amit előtte vagy 100an megtettek. én értem hogy ez az oldal azért van hogy nyugodtan kérdezgessünk.. de hát na.

csak engem zavar? vagy titeket is?


2011. jan. 14. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokszor feltették már ezt a kérdést is, kedves Kérdező! :)
2011. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
melyik pontban?
2011. jan. 14. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
nézd behunyt szemmel
2011. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jó lenne, ha a kérdések mellett is lenne egy olyan X mint a válaszok mellet, ha nem vagy kíváncsi, vagy nem érdekel az adott kérdés, rákkattintva örökre, végleg eltünne az a kérdés a szemed elöl.
2011. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:

Hol leheeeet sokféle monster energiaitalt kapniii?


És amerikait?


És hol lehet rendelni?


És ananászhányásízű miért nincs itthon???


;)

2011. jan. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Idegesítő kérdések? ...megoldva.

Válasz küldése. megy egy karakter, majd most már ott a jobb oldalon az X, klikk és a kérdés végleg letudva.

(számomra elrejtve)

2011. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!