Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kampányolunk? (: Mit szóltok...

Kampányolunk? (: Mit szóltok az ötletemhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítetek kiharcolni egy "Lovak" kategóriát? Ha igen, és benne vagytok, kérlek írjátok ide válaszban a következőt:

-Én is szeretném, ha lenne "Lovak" kategória.


Amennyiben hülyeségnek tartod az ötletem, kérlek ne válaszolj, én sem fikázom más ötleteit.

Ha valami nyomós okod van, hogy ne legyen ilyen kategória, szeretném ha trágár kifejezések nélkül osztanád meg velünk.


Köszönöm :)


2011. jan. 31. 19:09
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Én is szeretném, ha lenne "Lovak" kategória.
2011. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
-Én is szeretném, ha lenne "lovak" kategória.
2011. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el... Még csak nem is válaszoltak :(
2011. febr. 5. 09:24
 34/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon jó hírrel szolgálhatok :)

Nemrég írtam, hogy még csak nem is válaszoltak, ezért írtam nekik még egy levelet, kicsit talán túl agresszíven, és lekezelően, és szinte rögtön kaptam a választ :)) Elnézést kértek, hogy nem válaszoltak, de rengeteg levelet kapnak. Azt írták, hogy hamarosan berakják a Lovak kategóriát, és az egész rendszer kategóriáit átnézik, bővítik.

Én is bocsánatot kértem a hangnemért, és most izgatottan várom a kategóriánkat :D

2011. febr. 5. 09:41
 35/49 anonim válasza:
És lám van lovak kategória:)
2011. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Hát ez fantasztikus.
2011. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Platypus ***** válasza:
Gratulálok!
2011. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Ez csodálatos :)) Jajj, már nagyon vártam :) Köszönöm!

És köszönöm mindenkinek, aki kiállt az ötlet mellett, nélkületek nem sikerült volna :D

2011. febr. 5. 19:20
 39/49 anonim ***** válasza:
"Allatok" alatt leht lovakrol is bszelgetni, boven elfer, odatartoznak, nem?
2011. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem értem pontosan mire gondolsz. Igen, a lovak állatok, odatartoznak. De mivel van az Állatok témakörben külön alkategória van a cicáknak, kutyusoknak, úgy gondoltam, hogy a lovaknak miért ne lehetne? 21 támogatót gyűjtöttem, akik segítettek, leveleket váltottam a moderátorokkal és meg lett az eredmény :))

2011. febr. 6. 18:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!