Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kampányolunk? (: Mit szóltok...

Kampányolunk? (: Mit szóltok az ötletemhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítetek kiharcolni egy "Lovak" kategóriát? Ha igen, és benne vagytok, kérlek írjátok ide válaszban a következőt:

-Én is szeretném, ha lenne "Lovak" kategória.


Amennyiben hülyeségnek tartod az ötletem, kérlek ne válaszolj, én sem fikázom más ötleteit.

Ha valami nyomós okod van, hogy ne legyen ilyen kategória, szeretném ha trágár kifejezések nélkül osztanád meg velünk.


Köszönöm :)


2011. jan. 31. 19:09
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért nem túl jó ötlet, mert akkor most külön lesz a rókáknak, medvéknek, bárányoknak? :D

A kutya, macska "közkedvelt" állat, sokan tartanak, ezért van külön kategóriája.

De ha neked ez kell...


-Én is szeretném, ha lenne "Lovak" kategória.


:)

2011. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerintem a ló is közkedvelt állat, sokan tartanak. A medvéknek és rókáknak nem gondolom, hogy külön kategóriájuk lesz, hisz már ott van a vadállatok kategória. :))

2011. febr. 8. 10:04
 43/49 Ikszdé xD ***** válasza:

Nos én túlzottan nem értek a lovakhoz, de ha lenne ilyen kategória tuti, hogy néha benéznék, úgyhogy:


-Én is szeretném, ha lenne "Lovak" kategória.

2011. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 M@x ***** válasza:
Emberek! VAN "Lovak" kategória!
2011. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Igen, tudjuk :) Most harcoltuk ki :D
2011. febr. 11. 17:42
 46/49 anonim válasza:
-Én is szeretném, ha lenne "Lovak" kategória.
2011. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 M@x ***** válasza:

de az első kérdés 2008-ban érkezett a lovakhoz!

És én már régóta látom ott a lovak kategóriát!

2011. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

Szia M@x!

olyan régóta nem láthatod, mert csak a múlt héten lett aktiválva :) Azért érkezhetett 2008-ban az első kérdés, mert a moderátorok átrakták őket :) Írták nekem is, hogy ha találok még lovas kérdést, akkor szóljak és rögtön átteszik :)

Itt a levél, amit erről kaptam :)


"Szia Zerge!


Kész is van az új kategória.

Átraktam pár kérdést.

Ha esetleg láttok olyan kérdéseket, amelyeket még feltétlenül át kéne tenni az új kategóriába, akkor a linkeket küldjétek ide nekem és átrakom. Sajnos most nincs több időm a régiek keresgélésére.


Köszönöm!"

2011. febr. 12. 13:39
 49/49 anonim ***** válasza:

Én is szeretném,ha lenne LOVAK kategória.

Lovas nép vagyunk, ennyit megtehetnénk.

2011. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!