Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 5 hónapos gyógyszerszedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 hónapos gyógyszerszedés után sem csökkent jelentősen a vérzésem időtartama, kérjek másik gyógyszert az orvostól vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Az orvosom annyit mondott, hogy neki teljesen mindegy, kérjem ki mások véleményét is, ha úgy gondolom ír másikat. Na, ezzel nem lettem kisegítve... Jelenleg Symiciát szedek.
2011. júl. 17. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen hosszú szokott lenni a menzid??
2011. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyógyszer nélkül kb 13-14 nap, már minden vizsgálatot végigcsináltam, semmi bajom, csak én így "működöm". Ezért szedek fogamzásgátlót. Ezzel a gyógyszerrel beállt 12 napra, de ez még így is sok. Terhesség előtt másik gyógyszert szedtem, azzal 8 nap volt, de sajnos attól most rosszul vagyok. :(
2011. júl. 17. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!