Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van-e jelentősége annak, hogy...

Van-e jelentősége annak, hogy valaki a toplista hányadik helyén "tartózkodik"?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi, persze az már kissé elgondolkodtató, hogy az első 655 helyen egyetlen „kolléga”sincs, akinek az eddigi válaszai 100 százalékos minősítést kaptak.


Természetesen nem kekeckedni akarok, csak mint új szereplő, szeretném megérteni ennek az oldalnak a lényegét, rendszerét, működési elvét.


2009. febr. 12. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

annak szerintem sincs semmi jelentősége h hanyadik vagy, ez sztem csak azért van, h érdekesebb legyen...

a lényege az hogy te is kérdezhetsz olyan dolgokat amiket nem mertél, vagy érdekel és ugyanígy megoszthatod tapasztalataidat/tudásodat mások kérdéseire válaszolva :)

remélme érthetően írtam le :)

üdv

2009. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen. Köszi a válaszodat. Teljesen érthető. Én is hasonló véleményt alakítottam ki magamban az oldallal kapcsolatban.


Iparkodom is olyan kérdéseket feltenni, amelyekre választ kapva nem csak én, hanem mások is „gazdagodnak”.

2009. febr. 12. 12:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége, de az elöl lévőknek azért nem 100 százalék, mert sok válaszuk volt, és minél több a válasz, annál kisebb az esélye, hogy mindet mindenki hasznosnak találja. Hiszen mégsem lenne hihető, hogy valaki mondjuk 500 választ adott már, és az mind tökéletes volt. Biztos, hogy lesznek, akik lepontozzák. Általában azok 100 %-osak, akik még csak egy-két választ produkáltak, és az éppen hasznos volt.
2009. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!