Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a nagy...

Miért van az, hogy a nagy többség azt mondja, azért válaszolgat itt a kérdésekre, hogy másoknak segitsen és nem érdekli a pontozás, ha meg lepontozzák, akkor meg meg van sértödve és olyanokat ír, pl: "egy ideig nem írok" stb.?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, de lehet, hogy úgy vannak vele, mint én. Alapvetően nem érdekel, hány százalékos az összpontszámom, viszont ha értelmes választ pontoznak le, esetleg tapasztalatit, esetleg olyat, ami igaz, azt meg nem értem, hogy miért, és akkor azért esetleg odaírom, hogy na ez mire volt jó.
2009. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem nem érdekelnek a pontok, én jókat röhögök jónéhány kérdésen. Félelmetes, hogy mennyire tájékozatlanok egyes emberek...kész kabaré
2009. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lószar.
2016. dec. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!