Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert van, ha valaki kiir egy...

Miert van, ha valaki kiir egy szamara fontos kerdest es segitsegre szorul, vagy netan hozzaszol (tisztelet a kivetelektol) es az egesz egymas lehordasaba, fikazasaba vegzodik?

Figyelt kérdés
Miert kell ezen a forumon egymast lehulyezni, h vagy nem ir helyesen, mekkora buta, nem tud fogalmazni, vannak esetek mikor egymast lek..zak, ahelyett h normalisan a kerdezo kerdesere valaszolnanak mindenfele negativ megjegyzes nelkul? miert kell ismeretlenul masokat sertegetni? ennek a forumnak nem az lenne a lenyege h aki bajban van vagy valamiben nem biztos akkor tanacsot adjunk?
2009. febr. 18. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, és kiegészíteném azzal, hogy nekem már nincs is kedvem válaszolni a kérdésekre, még ha tudnék is segíteni, mert 100%-osan hasznos és bizonyítottan megfelelő tanácsokat amiket beírok, sőt még utána is nézek sokszor a neten mielőtt írok, simán lepontozzák, és nem csak az enyéimet hanem más hasznos tanácsokat is.
2009. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos sok az illemtelen és rosszindulatú ember. ez az élet.. mindenhol ez megy.. engem is zavart, egyszer vissza is irtam egy ilyennek, de már lekakilom!! a fontos, h annak segitek, aki szeretné és várja, h erre reagálnak-e, direkt ezért már meg sem nézem. szerintem te is tégy igy.
2009. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
engem is zavar a butaság. de ha valaki nem szórakozásból tesz fel egy kérdést, akármilyen bugyuta is igyekszem a tőlem telhető módon segíteni neki. Azt nem veszi figyelembe senki, hogy elég sok a gyerek is,aki pusztán azért mert 12-13éves vagy még fiatalabb sok felnőtt számára nyilvánvaló kérdést is feltesz. ezekre is komolyan várja vaaki a választ, nem a primitiv fikázásra kiváncsi. Engem pl zavar, hogy minek egyáltalán a toplista? Senki nem tud mindent és szubjektív egyes kérdésekre a válasz pontozása is. Valamint sosem leszek első mert nincs időm napokat tölteni a gép előtt....
2009. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. en sem nezem minden nap mert nincs ra idom. De mikor van belenezek nehany kerdesbe es elolvasom azert elottem levoek valaszat is. Es talaltam neha olyan valaszokat, h ugy le lett hurrogva a kerdezo pedig nem akart semmi rosszat csak egy szimpla kerdest tett fel, megha bugyutan is vagy ertetlenul is azert ha nagyon odafigyelunk meg lehet erteni h mit akar, de ha nincs az illetonek mit hozzafuznie akkor minek valaszol olyannal h milyen hulye meg h nem tud helyesen irni meg egyeb meg ennel rosszabb fikazasok is, mikor az a szerencsetlen 12-13 eves nem lett felkeszitve az eletre es fogalma sincsen dolgokrol es ez nem az o hibaja. de valaszokban is talaltam olyat h vegulis a valaszadok egymast um uvoltottek le szavakkal meg sertegettek egymast holott a kerdezo nem ezert tette fel a kerdest hanem mert segitseget szeretne.

en is mar tovabblepek ezen de ez engem ledobbentett.

2009. febr. 19. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!