Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meg kell köszönni itt, a...

Meg kell köszönni itt, a gyakorikerdesek.hu-n hogy választ kaptam a kérdésemre, vagy az a kutyát sem érdekli?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
illik
2011. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én megszoktam köszönni mindig. Elvégre az ember így nevelkedik, hogy ha segítenek, köszönd meg. Még ha nem is olvassák vissza hogy te most megköszönted-e vagy sem.
2011. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
illik. De ha nem belülről jön...
2011. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam köszönni,mert olyan jól esik,amikor válaszolnak.Meg reménykedem benne,hogy máskor is fognak.

Azt viszont nagyon nem szeretem,amikor a kérdező egyáltalán nem reagál,nem ír semmit,olyan mintha nem is érdekelnék a válaszok,csak azt nem tudom,akkor miért kérdezte.

2011. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát általában az ember megköszöni ha tanácsot kap szóval érdekes hogy valakinek ez kérdés.......elvégre nem azért köszönöd meg hogy simizd a válaszoló lelkét, hanem azért mert jól neveltek és hálás vagy a tanácsért, tehát megköszönöd.
2011. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is szívesen hallok egy köszönömöt, vagy legalább bármilyen reakciót, hogy olvasta a kommentem a kérdező.


Egyszer egy egészségügyi témában kijött egy kérdés. A kérdező nagyon kétségbe volt esve, tanácsokat kért olyanoktól, akiknek hasonló gondjuk van, és tippeket, kihez forduljon a problémájával.

Mivel teljesen ugyanabban a cipőben járt, mint én, de sokat nem tudott, ezért jóóóó hosszú kommentben fejtettem ki neki, mit kell tudnia, mire kell számítania, hova forduljon, miket szedjen, stb.

Bazi hosszú komment lett, de örültem, hogy segíthetek valakin.


Erre a kérdező semmit nem reagált. Az utánam következő kétmondatos válaszokra (amik az én kommentem után újat nem tartalmaztak) viszont igen.

Ez az egy eset volt olyan, hogy felhúzott. Kétségbeesetten kért segítséget, és én szívből segítettem neki, mint sorstárs, és annyit se írt vissza, hogy elolvasta.

Akkor megfogadtam, hogy először megkérdezem a kérdezőt, érdeklik-e a részletek. Mert a kétségbeesésüket, a kérdés sürgősségét valószínűleg eltúlozzák, aztán a kimerítőbb választ el se olvassák. De legalább mondjon rá valamit, pl: köszi hogy mindezt leírtad...

Szóval azért tud bazi bosszantó lenni a dolog, igenis meg kell köszönni.

2011. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, hogy illik, csak azt hittem h az senkit sem érdekel, egyébként én is meg szoktam köszönni :)

Köszönöm a válaszokat:)

2011. márc. 22. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Illik,ez olyan mint mikor valaki köszön és illik rá válaszolni.
2011. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én általában meg szoktam köszönni, ha nem felejtem el. Nem parasztságból nem köszönöm meg néha, hanem mert még régen úgy szoktam meg. Amikor regeltem, még nem lehetett kommentet írni, sőt, egy kérdésre egy felhasználó csak egyszer írhatott választ is. Ez eléggé rögzült bennem akkor. De most már nagyjából eszembe szokott jutni megköszönni.
2011. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!