Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan találtatok rá az oldalra?

Hogyan találtatok rá az oldalra?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, ki hogyan találta meg az oldalt, és mit gondol róla! Én még november tájékán egy google találat miatt kerültem ide. Bevallom, attól a naptól fogva minden nap feljövök :D
2009. febr. 26. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm a blogjában kritizálta. Vagyis nem épp az oldalt, hanem a kérdezőket, egy bizonyos témakörben, hogy milyen bugyuták. A kérdések is, meg a válaszadók is.

Aztán följöttem nézelődni, és rájöttem, hogy már korábban is jártam itt, csak nem emlékeztem az oldalra. Akkor aztán regisztráltam, és tényleg rendszeres látogatója lettem. :)

2009. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
egy süteményreceptet néztem ,amihez kellett teavaj. Beírtam a keresőbe hogy "teavaj" (kiváncsi voltam hogy ez milyen árban van) és kiadta hogy "Miért tea a teavaj?" Rámentem és ezt az oldalt találtam :) Na és azóta járok ide :)
2009. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy baratnom mondta,hogy o regisztralt es hogy mien ez az oldal.Megtettszett es en is regisztraltam,azota sokszor lepek fel.A baratnommel nehany kerdest el is mondunk egymasnak es a valaszokat is(persze csak azokat amiket nem szegyelunk):P
2009. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami kérdésem volt női dolgokban, és a google kiadta az oldalt is. Azóta "függök". :D
2009. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
google dobta többször is kérdéseim esetén, gondoltam regisztrálok
2009. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm linkelt be pár vicces kérdést, gondoltam mostmár feljövök végigböngészni az oldalt - azóta vagyok függője. :)
2009. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
irc-n másolgattak be néhány kérdést, azt 1 idő után kiváncsi lettem és beírtam az egyik kérdést a googleba és íme itt vok!:-)
2009. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
terhes lettem,és felvetődött egy pár kérdés,és a googleba beírtam hogy terhesség,és kiadta ezt az oldalt is,azóta itt vagyok,ha nem is minden nap:-)
2009. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En is a google-ban tettem fel egy kerdest baba temaban tavaly oktoberben,aztan talaltam ra erre az oldalra,regisztraltam,azota itt vagyok,nekem nagyon tetszik,altalaban itthon vagyok a babaval,legalabb ennyit kommunikalok az emberekkel,kismamakkal.
2009. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Google nagyon sokszor kiadta, mikor kerestem valamit. Azóta függő lettem :-)
2009. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!