Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan találtatok rá az oldalra?

Hogyan találtatok rá az oldalra?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, ki hogyan találta meg az oldalt, és mit gondol róla! Én még november tájékán egy google találat miatt kerültem ide. Bevallom, attól a naptól fogva minden nap feljövök :D
2009. febr. 26. 17:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
egy betegségre kerestem rá a google-ben és ezt az oldalt akkor találtam
2009. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kérdésem és a google ezt adta ki elsőnek :)
2009. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is a googléban kérdezősködtem,többször kidobta ezt az oldalt,aztán megnéztem mi is ez.Ez volt egy fél éve,azóta minden nap szétnézek itt,hogy mi újság.

Mostanában van,hogy keresek valamit a google-ban,és egy saját válaszom dobja ki.

2009. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Beírtam a googlba vagyonosodási illeték és inkább fórumokat nyitottam meg, ez is annak tűnt és rákattintottam azóta meg rákattantam az oldalra:))
2009. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
puruttyán találtam rá :D egy két "értelmes kérdést" belinkeltek
2010. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"agyiszinten" láttam, gondoltam majd én is nevetek egy jót, de rájöttem, hogy azért több az értelmes kérdés:) abszolute kezdő vagyok:P
2010. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!