Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találtatok rá erre az...

Hogy találtatok rá erre az oldalra? Ajánlotta valaki, vagy csak véletlenül?

Figyelt kérdés
Én már a teherbeesés kategóriától kezdtem, s most már itt vagyok a babás kérdések közt.
2010. szept. 9. 16:49
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%

véletlenül.

kerestem vmit a neten, és itt ragadtam:)

2010. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
unokatesóm ajánlotta, de azt nem tudom, hogy ő honnan.
2010. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül. és ittragadtam:-)
2010. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is véletlenül, és itt ragadtam. Szintén a Teherbeeséssel kezdtem. :-)
2010. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%
Épp azt kutattam a neten, hogy mikor, melyik teszt mutatja ki leghamarabb a terhességet, így találtam erre az oldalra. Pár nappal később már a kezemben volt a pozitív teszt. A babám pár napon belül 1 éves lesz :)
2010. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én is véletlenül, vagyis a kismama.hu-n olvasgattam, s rákattintottam ennek az oldalnak a reklámjára. S nincs olyan nap, hogy ne nézzek ide "be".
2010. szept. 9. 17:00
 7/27 anonim válasza:
100%
Mikor pozitív lett a tesztem tavaly februárban beteg lettem, így két hét kényszerpihenőre ítéltek. Volt időm mindenfélét olvasgatni, és a google-ban keresgettem valamit, mikor rátaláltam erre az oldalra.
2010. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
En is a google-be kerestem valamit amikor ide talatam. Meg 2008-ba a teherbeeses kategoriaba irogattam, vegig kisertem a terhesseg kategoriat es most mar 7 honapos a kisfiam, igy a baba kategoriat latogatom gyakran. :) Azert neha visszanezek a teherbeeses es a terhesseg kategoriaba hatha tudok segiteni valakinek.
2010. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

viszanéztem a kérdéseimet.


2009.01.26-án tettem fel az elsőt, akkor találtam ide, mikor a keresben kerestem rá valamire és feldobta ezt az oldalt. igaz akkor még teljesen más témát nézegettem. aztán ez év elején 8 hetes terhes voltam mikor itt tettem fel erről az első kérdésemet. sokan várták, drukkoltak hogy a tesztem pozitiv legyen. azóta itt vagyok.


Bár bevallom a szülés még kimaradt, mivel 30 hetesen hirtelen kórházba kerültem és nem voltam 33 hetes mikor császáros lettem és megszületett a kislányom koraszülöttként. De ma már a babaák és a szoptatás témakörben olvasgatok .


tulajdonképpen el sem gondolkodtam még ezeken a lépcsőkön, jó hogy feltetted ezt a kérdést. hiszen ezután jön majd a kisgyerek, a kamaszok, aztán meg majd idővel a nyugdijas kérdések :)

2010. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is a terhességről keresgéltem valamit és akkor jött be az oldal. A lányom azóta már 18 hónapos ördögfióka. Én is végigmentem a témákon.
2010. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!