Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell minden hülyeséget...

Miért kell minden hülyeséget itt megkérdezni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt oylanra, hogy "milyen sütit kérjek szülinapomra?" vagy hogy "melyik lánnyal járjak?" vagy esetleg "melyik táskát vegyem meg?" ? Nyilván olyan süti kell amit szeret a kérdező, azzal a lánnyal járjon aki jobban bejön neki és olyan táskát vegyen ami az ő stílusa... vagy nem? Idegenek úgysem tudják ezt eldönteni. Mit gondoltok erről?
2009. febr. 28. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak döntésképtelen emberek ... pl én is. ha nem tudok dönteni, megkérdezek valakit (mondjuk nem itt, hanem olyat akiben bízok), és aszerint döntök.
2009. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt gondolom, hogy jó annak akinek ez a legnagyobb problémája hogy "milyen sütit kérjen a szülinapjára" ... stb
2009. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyet értek vannak egetrengetően felesleges kérdések.
2009. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak nézőpont kérdése. Szerintem ez is egy felesleges, hülye kérdés. Szerinted viszont fontos, hiszen kiírtad.
2009. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek az oldalnak pont az a lényege, hogy az ember bármilyen kérdést feltehessen, ami érdekli, és esetleg máshonnan nem tudja, vagy nem akarja megkérdezni.

Nekünk az a dolgunk, hogy válaszoljunk, nem az, hogy bíráljunk.

Ha nem tetszik a kérdés, akkor inkább ne is írj rá semmit, nekem ez a véleményem.

Persze azért vannak kivételek...:))

2009. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez is teljesen felesleges, hülye kérdés. Amúgy hasznosnak tartom ezt az oldalt, de azért vannak olyan kérdések, mnt pl az említett "szerintetek melyik csajjal járjak" vagy hasonlók amiket tényleg nem idegenektől kéne megkérdezni, meg amúgy is ízlés dolga... na köszi a választ, leginkább az érdekelt, hogy mások is így gondolják- e mint én.
2009. márc. 2. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem a legidegesítőbb az állatok témakörben az hogy ilyeneket kérdeznek hogy " a macskám miért kakilt reggel kicsit másabb színűt? elvigyem állatorvoshoz?"

elegem van hogy mindenki minden szart megkérdez, és ezt legjobban az állatoknál lehet észrevenni

2009. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!