Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha elolvasol egy kérdést,...

Ha elolvasol egy kérdést, amiből nem derül ki, h milyen nem a kérdező, akkor nőnek vagy férfinak gondolod?

Figyelt kérdés
olyan kérdésekre gondolok, ahol abszolút nem derül ki a neme. Sokszor észrevettem, h én(mint nő) eleve ilyenkor úgy képzelem el, h h a kérdező is nő, és a válaszoknál meg van néhány férfi, aki meg teljes természetességgel ad neki tanácsot, mintha férfi lenne az illető. Nálad ez h van?
2011. ápr. 7. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Általában tudom milyen nemű,a megfogalmazása alapján vagy (ha olyan) a kérdése alapján.

Ha nem tényleg' nem derül ki akkor ált. fiú,de nem filózok sokat rajta.

F/16

2011. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodom a kérdezőn, arra figyelek inkább mi a probléma és aszerint válaszolok. Ha nem írja oda milyen nemű, általában nem is lényeges a kérdés szempontjából, szóval engem sem érdekel...
2011. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már párszor meglepődtem, mikor a kommentből kiderült a neme.
2011. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, tegnap volt egy számomra is meglepő fordulat az egyik családi kapcsolatos kérdésben.. Írták, hogy menjen el a barátjával vagy ha nincs akkor a barátnőjével nyaralni vagy valami... erre kommentben kiderült, hogy van már párja, aki nő.. szóval férfi volt az illető, de a kérdése alapján valahogy én tuti nőnek gondoltam volna... :)) Szerintem javarészt nők írnak ide akár kérdést, akár választ, általánosságban a nők a grafománabbak.. :D De persze tisztelet a kivételnek! Tudom, sok férfi is van itt

Üdv:

31/N

2011. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyesnem,hogy legyen biztos.
2011. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lánynak, mert én is lány vagyok, a fiúk alapból fiúknak gondolják..
2011. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen a kérdés és azután lehet csak gondolni.
2011. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdés és helyzetfüggő, ha nem fontos, akkor egyáltalán nem társítok nemet a kérdezőhöz.
2011. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általában számomra már a kérdés megfogalmazásából kiderül hogy milyen nemű a kérdező, eddig még nem is tévedtem akikor a válaszokból később kiderült hogy nő vagy férfi.

De nekem van egy olyan tulajdonságom, hogy ha olvasom itt a kérdéseket, meg a válaszokat akkor az agyamban hangot és arcot is társítók az olvasott dolgokhoz.Na arra kíváncsi lennék hogy menyire jó ez a képzelő erőm. :)

Bár nemrég melóval kapcsban hívtak, és a hang alapján próbáltam elképzelni, és amikor találkoztunk meglepődve láttam hogy stimmelt a haj hossz és szín is, még az arc forma is, csak kicsit vékonyabnak képzeltem.

2011. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha semmiből nem derül ki, hogy az illető milyen nemű, akkor érdekes módon én férfinak képzelem el, mint ahogy a válaszolókat is többnyire férfinak gondolom, ha nem tesznek semmi utalást a nemükre.

Pedig én nő vagyok, szóval én aztán nagyon nem magamból indulok ki :)

2011. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!