Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi van ha ez a Gyakorikerdesek...

Mi van ha ez a Gyakorikerdesek.hu Oldal Maga generálja a kérdések nagyrészét, sőt a hozzátartozó válaszok egy részét is?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt amikor az Xp újdonságnak számított belebotlottam egy AI chat programba, az még rendes exe állomány volt, nem webalapú, és arról szólt, hogy alap kérdéseket tett fel neked, amikre te válaszoltál, és ezeket a válaszokat eltárolta, ha pedig te kérdezted tőle akkor hasonlló válaszokat adott vissza mint amiket te beírtál neki.


Halmazokat képezett adatfájlokba a válaszokból és a kérdésekből, és azokat csoportosította...


Aztán később már volt ilyen is, hogy intelligens chat script meg van magyar változata is.


[link]


Mit gondoltok erről az egészről? Van benne ráció?


Elvileg az oldal a látogatottságból él, azt meg úgy tud szerezni ha minél több indexet kap a googleban, ahhoz meg minnél több kulcsszavat kell tartalmazzon és minnél több linket ami ide mutat stb.


2011. ápr. 16. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azért ezt nem hinném.
2011. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bennem ez emiatt a kérdés miatt merült fel...



ha megnézed


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Meg a benne szereplő linket az egy évvel ezelőtti ugyanerre vonatkozó kérdésre, és összehasonlítod a válaszokat...


hááát... Mintha ugyanazok az emberek írták volna...

2011. ápr. 16. 23:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem látok akkora hasonlóságot.

de hogyha a kérdések fele kamukérdés, én azt se bánom. csak az ezotéria témakör ne lenne...

2011. ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
www.cleverbot.com vagy .org nem tudom már, de jelenleg ő a legintelligensebb
2011. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer vannak ugyanazok a kérdések, mert az emberek egy része lusta bármilyen nemű gondolkodásra, keresésre. Inkább kérdez.
2011. ápr. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki ad egy válasz, az megtetszik másnak, és eltanulja. Volt, hogy én is viszontláttam a válaszomat.
2011. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
az emberek buták és lusták normálisan utánanézni bárminek is, vagy használni pl a google-t. az emberi hülyeség miatt vannak ezek a kérdések. az enyémre bezzeg senki nem válaszol xD
2011. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,nem a lustaság,hanem azért mert szórakoznak ,és kiváncsiak hogy mások tudják-e a választ.
2011. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert saját kérdést nem tud kitalálni, de pontot akar szerezni, ezért megkeres egy régebbi kérdést, és felteszi, mintha ez valójában az ő problémája lenne.
2011. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az idejáró embereknek épp elég élénk a fantáziája és a kérdezőkéje ahhoz, hogy a webminute részéről szükségtelen lenne ilyet bevetni.
2011. ápr. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!