Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kedves Gyakorikerdesek.hu...

Kedves Gyakorikerdesek.hu szerkesztősége! Nem lehetne valahogy ezt a pontozást eltüntetni a válaszok alól?

Figyelt kérdés
Főleg a szerelem-szex kategóriákban rettentő sokat siránkoznak amiatt, hogy lepontozzák őket.
2009. júl. 21. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
szerointem is hülyeség ez a pontozásos dolog...mondjuk sokat nem foglalkozom vele, teszek rá, de egyszer egy degenerált elértette amit írtam és lepontozott...szarul esett, azóta nemérdekel...csak azt hiszi ilyenkor az ember hogy a válaszadó nem megbízható, hiteles.
2009. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
A szerelem/szex kategóriával együtt, ha ez lehetséges.
2009. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
jaj hagyjátok már ezt a hülyeséget... ilyen baromságokon keseregtek??XD
2009. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
kell a pontozás sztem, mert sokaknak jót tesz ha láthatja mennyire karakán válaszokt ad..a lepontozók meg had jáccanak..azt nem tudják, hogy ők mélyebbet slukkolnak..:)
2009. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
| Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu
2009. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tetszik valami, nem kötelező az oldalt használni...
2009. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
sztemis kell a pontozás, azzal meg nemkell foglalkozni ha vkit lepontoztak, de úgyérzi nemérdemelte meg. lehet h mégis?:D hameg télleg nem, akkorsem kell vele foglalkozni.
2009. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az.
2009. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!