Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Más válaszok születnének itt...

Más válaszok születnének itt a GYK-eken, ha csak névvel és valós adatokkal rendelkező regisztrációval lehetne kérdezni, és válaszolni is?

Figyelt kérdés
Na és mennyiben különböznének a kérdések,és a válaszok a mostaniaktól?
2011. ápr. 21. 16:42
 1/8 KÁELEF ***** válasza:
Egészen biztosan. Egyébként ez meg is mentené az internetes fórumokat a rossz légkör miatti elérdektelenedéstől.
2011. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 1-2 ritka kivételtől eltekintve ugyan azokat a baromságokat írnám.
2011. ápr. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.-al egyetértek.

amúgy csődbe menne az oldal.

2011. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát csődbe nem menne,csak csökkenne az érdeklődők száma.
2011. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki hiteles karakter, annak nem okoz gondot, ha az állásfoglalása mellé IRL adatok is köthetők. Ugyanakkor rengeteg veszélyt hordozna magában. Különösen ha anyagi jellegű dolgokról van szó. Nagyon kiszolgáltatottá és sebezhetővé tenné az embereket.
2011. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én teszek itt fel olyan engem érdeklő kérdéseket, amiket személyesen nem szeretnék felvállalni... szóval azért jó ez így.

akkor több kérdésem fel se tettem volna

2011. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző voltam. ja, hogy a válaszok, nem a kérdések? a válaszaimat talán nem befolyásolná.
2011. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért az sem lehetetlen, hogy valótlan adatokat adjon meg valaki valós helyett... és máris kész az instant anonimitás. Az internetes fórumokon nem lehet tudni, kivel beszélsz, könnyű meghamisítani a valóságot. A Catfish című film is errőől szól, ha esetleg látta valaki.
2011. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!