Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi ösztönöz arra, hogy válaszo...

Mi ösztönöz arra, hogy válaszolj a kérdésekre? Segíteni akarsz, unatkozol vagy a pontozás érdekel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok segíteni ahol tudok, meg néha nem tudom megállni hogy ne írjam meg a véleményem. Na és unatkozok is elég sokat.
2009. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudom a választ, akkor szívesen megosztom másokkal, hiszen én is örülök, ha valaki nekem is elárul valamit, amit én nem tudok.

Amúgy én nem tudom mire megy ki a pontozás.

Lehet nyerni valamit?

Vagy ha nem akkor miért érdekes, hogy ki az első és ki az utolsó?

2009. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólókkal! Nem a pontozás miatt semmiképp...
2009. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. egy évig csak sima olvasója voltam az oldalnak (terhesen a babás dolgokat böngésztem), és emlékszem, az késztetett az első válaszadásra, h' néhányan akkora szamárságokat válaszoltak sokszor, h' nem bírtam szó nélkül megállani. Mármint nem a hülyeségekre reagáltam, mert a veszekedést nem bírom, hanem írtam saját választ a kérdezőnek címezve. Egyébként mostanában már nem jövök fel annyiszor, mert minden rovat tele lett durva vitákkal, anyázással, mintha az emberek itt vezetnék le a napi feszültség egy részét. Ezért most már csak a régóta megválaszolatlan kérdéseket keresem, vagy ami felkelti az érdeklődésemet (például a tiéd értelmes kérdés). A pontozással sosem foglalkoztam.
2009. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
En segíteni szoktam - tehát csak azokra a kérdésekre reagálok, amikben biztos vagyok a tudásom alapján v. tapasztaltam hasonlot. Vagyis remélem, hogy néha segítek:)
2009. márc. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Szeretek segíteni más embereknek, meg amúgy én is elvárom, hogy válaszoljanak az én kérdésemre. Néha csak a véleményemet mondom el.


Princess

2009. márc. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek válaszolni, segíteni. Kérdést még kb. csak 4-5-öt tettem fel. December elején bukkantam az oldalra, azóta napi rendszerességgel olvasom válaszolok. Valamint rengeteg hasznos információt gyűjtöttem már be itt. Érdekel mások véleménye, tapasztalata.
2009. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok leszokni róla!!!!Túl sok időt töltök ezzel!

Mit tegyek?!?!

Ha tudom a választ, zavar, hogy nem tudatom. Vagy a személyes kérdéseknél bánt, hogy vki épp hülyeséget készül csinálni, mikor nyilvánvaló, mi a helyes, kívülről. A vákuumot akarom kiegyenlíteni. + jólesik, ha megköszönik, vagy megdicsérnek érte.

2009. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már 3 hónapja járok ide, de még csak a napokban fedeztem fel azt, hogy pontok járnak arra, ha válaszolok és felpontoznak, és ha pontozgatok. Nos ennek ellenére mégsem ez motivál! Eddig is csak azért válaszoltam kérdésekre, hogy azzal segítsek! Pontozni meg nagyon ritkán pontozok! Vannak itt elegen, akiknek ez a hobbijuk és tök mindegy, hogy mi a válaszod. Nem tetszik, lepontoznak! Néha bosszantó, ha azt látom, hogy egy kérdésre abszolút jó válaszok érkeznek és egyesek lepontozzák. Nos ezért nem érdekel a pontozásos dolog!
2009. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
71%
Miért nem moderálják a kérdéseket?
2009. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!