Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérdésekre és válaszokra a...

Kérdésekre és válaszokra a pontozás itt. (ld: lentebb) Miért ilyen pontozás itt?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy, ha 10-20 ember nem találja hasznosnak a válaszomat pl: egészség kategóriában lepontoznak. Pedig szerintem sok hasznos válaszom van, ugyanis átestem egy rákbetegségen és sok válaszom akkor is helyes és hasznos, ha 100 ember nem találja annak. Olyanok pontoznak le akiknek fogalmuk sincs ilyen dolgokról. Ez vonatkozik az oldalon bevezetett pontozásra is ( ha 50 ember szerint helyes a válasz és szerintem nem, akkor -1 pontot kapok pedig csupa egészséges, alulinformált embernek fogalma sincs arról, hogy mivel jár az egészség ilyen mértékű romlása). Kérem gondolják át az oldal üzemeltetői is a kérdésemet.
2011. ápr. 12. 05:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen semmit átgndolni. A pontok csak dísznek vannak, semmi értelmük nincs.
2011. ápr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor lenne értelme a pontozásnak,ha csak a kérdező pontozhatna. Így sem értelme,sem jelentősége nincs.
2011. ápr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsd magad, nincs értelme! Sokan azt hiszik, hogy milyen okos tanácsokat osztogatnak, holott butaságokat írnak. No meg a másik dolog, hogy az emberek nem tudják, nem akarják mások véleményét elfogadni. NYUGI! Én már fel sem veszem az "ingadozást"

SZÉP ÉS KELLEMES NAPOT!

2011. ápr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A pontozás nem a hasznosságot jelenti ezen az oldalon, hanem hogy a válasz mennyire szimpatikus a kérdezőnek és a többieknek.

Én is adtam jó válaszokat pl hitel kérdésben, csak hát nem volt szimpatikus a kérdezőnek, mert fizetnie kellett volna, ezért lepontozott.

Ilyen az élet.

2011. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fészbúkos lájkolásnak is lehet tekinteni az itteni pontozást, mert ugyan az. Mindegy, hogy hasznos vagy sem, az olvasók döntenek arról, hogy tetszik-e vagy sem.
2011. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi normális válaszokat.
2011. ápr. 12. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!