Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy fontos (nekem + talán más hozzám hasonló is olvassa, és ezzel talán segítünk neki is) kérdést teszek fel, akkor mindenki lesz@rja, és nem válaszol, az ilyen gatyi kérdésekre amik vannak pár témakörben arra meg megy a válasz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg sok az ilyen kérdés, főleg az ismétlések....

Annyit tudok mondani, hogy ha belinkeled a kérdésed, akkor mindenképp elolvasom, és megpróbálok hozzászólni.

24/f

2009. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, de sajna szerintem nem tudsz segíteni, mert én nő vagyok, és egy női kérdést tettem fel, amire aligha tudnál válaszolni.

Tapasztalatokat, tanácsokat kértem, hogy volt e már valaki hasonló helyzetben.

Azért nagyon szépen köszönöm az érdeklődésedet!

2009. márc. 11. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hozzáértő ember kevesebb, mint az, aki csak üldögél és marhaságokat válaszol töméntelen mennyiségben. ili
2009. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Arra megy válasz, amiről a fórumot látogatóknak van véleménye. Ezek szerint olyan kérdést írsz, amiről nincs és hozzás sem akarnak szólni.
2009. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak: ez nem teljesen igaz, h egy olyan kérdést tettem fel, ami senkit sem érdekel.

Mivel ebben a témában szoktak kérdezni, így vagy úgy.

Na mindegy, köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 12. 08:24
 6/6 anonim válasza:
Egyet értek a kérdezővel,jó lenne moderálni,kiszűrni,akár törölni azokat a válaszokat,ami nem válasz,hanem flegma cinikus stb.hozzá szólás,és nem pedig a leírt esetet,mert lehet hogy van akinek hasznos!Látom a kérdésedre is jött értelmes válasz:)Jaaaa? és tudom írjunk a szerkesztőségnek,minek vagyunk itt stb.
2011. ápr. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!