Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Amikor egy ember feltesz egy...

Amikor egy ember feltesz egy kérdést, akkor miért nem nézi meg, hogy előtte kérdezte e már valaki?

Figyelt kérdés
azon tűnődöm, hogy emberek miért írnak olyan kérdéseket, ami 6 * szerepel, hisz a rendszer bemutatja a hasonlóakat. nem lenne egyszerűen csak rákattintani a keresőre? azzal lesz leterhelve a rendszer, hogy tízezren megkérdezik ugyan azt. ez csak engem zavar?
2011. máj. 14. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Ez nekem is gyakran megfordul a fejemben, különösen a "Milyen előnyöket hozott számunkra az EU-csatlakozás?" a "Miért védik annyira a cigányokat?" az "Ugye nincsen cigánybűnözés?" című kérdések mindennapos olvasása során.
2011. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Ez amúgy nem mindig van így.

mert én pl csak utána vettem észre, hogy van már még 2 ilyen kérdés, miután feltette. és a Rendszer nem mutatta ki pedig ugyanabban a kategóriában volt. a 2. pedig egy másikban. .De akkor is kikellett volna mutatnia, és nem mutatta ki. Amúgy meg, ha nem tetszik akkor tovább méssz és másik kérdésre válaszolsz. Én is így teszek.

2011. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg nem mindig dobja ki a hasonló kérdéseket.

Teszteltem egyszer, amikor a gyerek válalás, nevelés kategoriában a nagy Sarka Kata őrület volt.

Már 3 napja minden 5. kérdés róla szólt, és miután idegesített elkezdtem én is kiírni egy olyan kérdést hogy lássam kidobja e a 3 napja folyamatosan özönlő kérdéseket.

Nem dobta ki, egyet sem nem hogy az összeset.

2011. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokan úgy gondolkodnak, ez a kérdés rájuk vonatkozik, másik, de hasonló meg másokra.
2011. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!