Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Észrevettétek, mennyi kötekedő...

Észrevettétek, mennyi kötekedős, rossz indulatú ember van itt?!

Figyelt kérdés

Bármilyen kérdésről legyen szó, 4-5 válasz normális hangnemű, majd jön "A Jani" aki elkezd nagyfiúskodni (lehet lány is) és jól leoszt mindenkit, s egy idő után már úgy jön ki, hogy te (a kérdező) vagy a hülye...

pl. egy nagyon primitív fiktív példán szemléltetve:

'Jól áll nekem a piros? képpel'

a. igen

b. nem

c. mér' hordassz pirosat, buz i vagy?

d. jajj a kis bu zi ...

e. amúgymeg mi ez a gatya, mér' nem szoknya? de abból meg mé' nem fekete inkább?


Erre gondolok. Miért kell a sok h ülye embernek beleszólni olyanba, ami már nem az ő hatásköre?!

Miért kell kötekedni???

Elhiszem, hogy sokan unatkoznak, és ha már nekik sz ar az életük akkor másnak is legyen már az, de félretehetnék egyesek a lenézést és ha nem tudnak érdemi választ adni, inkább hallgatnának.

Én pl. egy bizonyos fogyókúránál kértem írásban, a kérdés után, hogy ellenzők ne oktassanak ki, mert azokat kérdezem, akik tapasztalatból tudnak írni...az értő olvasók ezt nem vették figyelembe, a végén én voltam a nagyonhülye, mert "azzal" a diétával akartam próbálkozni...


2011. okt. 20. 08:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

nyilván ha nem teszel fel kérdést akkor senki se fog beszólni


mindenkinek van egy saját véleménye,ha ő nem úgy gondolja ahogy te, még nem kötekedő csak egyszerűen más a gondolatmenetetek


én egyedül ezekkel a lepontozásokkal nem értek egyet

pl. valaki fel tesz egy menyasszonyi ruháról képet és 10 embernek tetszik 2-nek meg nem , ilyenkor ez a 2 ember le van pontozva De hogy miért azt a kedves lepontozók nem tudnák megmondani.

2011. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem lehet mit csinálni.

Kinek ez,kinek az a véleménye.

Ha nem lennének kötekedős emberek talán túl unalmas lenne az egész:)

Itt mindenki azt a tanácsot fogadja el,amelyiket akarja.

2011. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Már én is fel akartam tenni egy ilyen kérdést, mert feltűnt, hogy nagyon sokszor, akármilyen téma is legyen, csak a köpködés megy...

De egyébként nem csak itt az oldalon, hanem "odakint" is ugyanezt tapasztalom. Néha már ilyeneken fantáziálok, hogy vmi scifibe illő fegyverrel egész egyszerűen meg kéne semmisíteni ezt a sok szemét embert. Mert az nem esik le a birkájának, hogy attól, hogy szarban van a nagy többség, még nem egymásba kéne belerúgni.

2011. okt. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, néha engem is bosszant, amikor egy tipikusan házassági problémára valaki azzal kezdi a válaszát, hogy ő sosem házasodna meg, vagy gyerekneveléssel kapcsolatos kérdése van valakinek, és van válaszoló, aki bevallja, hogy neki még nincs gyereke.
2011. okt. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Lehet velem van akkor a baj, mert nekem már az első kommentelő is kötekedős..

nem mondtam egy szóval sem, hogy azt tartom kötekedésnek, ha valaki ellentétes véleményt ír, az enyémmel szemben.

(lehet nem jól fejeztem ki magam, de gondoltam nem kell kisregényt írni, hogy mindenki átlássa a kérdést)


Engem akkor zavar vki, hogy eltér a kérdéstől, a példára visszatérve nem azt mondja, hogy nem, nem áll jól neked a piros, mert..., hanem az a réteg, aki azzal jön, hogy "né má hogy nézel ki pirosban, há bu zi vagy?"...remélem mostmár érthető.

A hangnem sokat számít.

2011. okt. 20. 08:13
 6/25 A kérdező kommentje:
A házasságos kérdések a kedvenceim...a végén úgyis az jön ki, hogy na a párod tuti megcsal, és biztos te vagy a sz ar hogy nem vetted észre, vagy nem vagy elég jó már neki...cccc
2011. okt. 20. 08:15
 7/25 anonim ***** válasza:
44%

első vagyok és nem kötegedésből írtam, egyszerűen leírtam azt ami eszembe jutott a kérdés elolvasásakor

de ha szerinted ez is baj, akkor baj

2011. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A való életben nem mernek pofázni, és itt élik ki magukat. A neten egyébként is mindenki nagyon okosnak képzeli magát.
2011. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon dühítenek az ilyen korlátolt válaszolók. A másik, ami nagyon felbosszant, amikor jön a sok önmagát tökéletesnek, ugyanakkor áldozatnak látó senki, és elkezd nyárászkodni, hogy "jajj, a magyarok milyen rosszindulatúak" meg "Jajj, az emberiség szörnyű, az emberek szörnyűek", mert így magukat különbnek akarják feltüntetni mindenki másnál. Persze ezek az idióták nem veszik észre, hogy mennyire szánalmasak.
2011. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az első kommentelősnek egyáltalán nem volt kötekedős a válasza!
2011. okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!