Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem tett függővé ez az oldal? :D

Nem tett függővé ez az oldal? :D

Figyelt kérdés
Én tök kész vagyok ha nem jöhetek fel naponta 1X legalább.. :D
2011. máj. 20. 18:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Én is függő vagyok már vagy 2 éve sajnos :S:S Voltak tünetmentes időszakaim (=nem jártam fel), de... Csak az a baj, hogy mindig megbántanak :( Mindig elhatározom, hogy nem jövök fel többet, mert televan az oldal bunkókkal, dehát nem bírom megállni :S
2011. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
néha reggel 9től este 7ig fent vagyok
2011. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
+1 GYK függő
2011. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
dehogynem...vannak nagyon idióta kérdések,de vannak egész tanulságosak is:)én nagyon szeretem ezt az oldalt:D
2011. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

De jó kérdés! :D

Már a net nem tud lekötni, nem találok semmi érdekes oldalt, itt szoktam lenni, meg fész'en :)

2011. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Dettó... nagyon gáz :)
2011. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%
néha olyan szinten, hogy minden kérdés ami megfordul a fejemben késöbb oda vezet h na majd aztàn itt megkérdezem! aztàn nem lesz belöle semmi mert elég jelentéktelen dolgok :D
2011. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha van időm én is sokat lógok itt. :D De van úgy, hogy tanulás helyett is inkább itt szórakozok, mert néha olyan idióta kérdéseket tesznek fel egyesek, hogy kár lenne kihagyni. :D
2011. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
De igen. Jézusom, már 2 éve. :O
2011. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Már rég fel akartam tenni ezt a kérdést, de te már megtetted. :-)) Függő vagyok, itthon dolgozom, számítógéphez kötött a munkám. Egész nap be vagyok lépve és folyton lesem ki mit írt, kérdezett, válaszolt. A munkámat is szakaszosan végzem. Próbálkoztam azzal, hogy (ha épp nincs dolgom) inkább kimegyek az udvarra, de 10 perc sem telik el és megint itt találom magam. A legjobb lenne ha be sem kapcsolnám a gépet, de az sem bírom ki. Hétvégén vagyok csak távol a géptől, amikor a férjem is itthon van és együtt kertészkedünk. Húúú ez gáz?
2011. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!