Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert nezik az embert hulyenek...

Miert nezik az embert hulyenek azert mert a komputeren nincs ekezet? Van aki azt hiszi hogy csak Magyarorszagon olvassak a gyakori kerdeseket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 05:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik annak csak van aki jobb elfoglaltság hiányában ebbe köt bele. Én is külföldről írok és pont emiatt használok ékezeteket még akkor is, ha a z és y felcserélése nagyon zavaró.
2009. márc. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon is van sok ember, akinek nincs ékezete. Legjobb barátnőmnek sincs, pedig ő aztán tutira itt lakik :) Csak a laptopját külföldről küldték neki.
2009. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert nincs jobb dolguk. Ne foglalkozz velük.
2009. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Talán azért, mert nem értik, hogy miért nem írsz ékezettel. Az én billentyűzetemre sincsenek az ékezetes betűk "rárajzolva" de tudom, hogy hol vannak.

Gondolom sokan nem értik, hogyha magyarul írsz, miért nem veszed magadnak a fáradságot, hogy kb 3 másodperc alatt átállítsd.

Néha félreérthető ékezetek nélkül a szöveg.

2009. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem az,hogy nem vesszuk a faradtsagot,hanem nem is lehet magyarra allitani nem érted?
2009. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Hogyne lehetne. Akár Windows, akár Linux, a billentyűzetnél be kell állítani másodlagosnak a magyar billentyűzetet, ha nincs fönt, akkor a CD-ről feltölteni a drivert. (Oké,CD-ről lehet, hogy 30 másodpercig is eltart.)
2009. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
21:15 - ezt nem mindenki tudja
2009. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat ,megnyugtato volt.Orulok hogy tobben vagytok mellettem mint ellenem .Akit zavar az ekezet hianya legfoljebb nem olvassa az uzenetem.
2009. márc. 17. 01:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer én is írtam valahova külföldi billenytűzettel. eloszor igy irtam, de lehurrogtak, maasodszor pedig iigy, akkor szinteen. Vannak emberek, akik mindenáron kötözködni akarnak, és engem hamar megtalálnak az ilyen trollok.


Én is szoktam szólni, de nem az ékezetek hiánya, hanem a nagyon durván hibás és olvashatatlan szövegért.

2010. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az abszolút infantilis helyesírás nálam is kiveri a biztosítékot, de én is szoktam ékezet nélkül írni, mivel én is külföldről írok...és tényleg van olyan, h nem lehet nyelvet váltani...mert pld ha egy kávézóbólból netezek, akk általában az ottani gépeken van egy "ClubControl" nevű program, ahol csak a szerveren kiválaszott nyelvekből lehet választani és ott 1-2 világnyelv és az államnyelv van megadva.
2010. júl. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!