Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért tesznek fel egymás után...

Miért tesznek fel egymás után ennyi értelmetlen kérdést itt?

Figyelt kérdés
Gondolok pl. többek közt az ilyenekre, hogy "gáz, ha x évesen még szüz vagyok"... vagy "az jó, ha x évesen x cm-es a hímvesszőm"... és az ilyen kérdések társai! Mi értelme van ezeknek a kérdéseknek?!
2011. jún. 17. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok a hülye... Csak ennyi.. De amúgy meg én jókat röhögök ezeken... :)
2011. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Megfelelő eszköz megtalálásának módja az önbizalomhiány drasztikus, pozitív irányba történő megváltoztatására?
2011. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
engem nagyon irritál a sok ilyen kérdés.. föleg, hogy általában 10-en évesek irogatják... akiknek a sulival meg barátokkal kéne törödni... nem a szexxel meg a hasonlókkal :S
2011. jún. 17. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Olyanokat,mint ez is?

Nem tudom.

2011. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak...

szerintem ez normális kérdés! Érdekelne, hogy mi értelme van ilyeneket kérdezni egymás után... Miért kell belekötni ebbe?! Ha téged nem érdekel nem muszáj ide irni ;) okostojás...

2011. jún. 17. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Ezt minek kérdezted meg?Szerinted most jobb leszel,és megtudod?:P
2011. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazad van!Ezer meg ezer olyan kérdés van,hogy akkor most terhes lehetek e,meg hogy tizenpár évesen ekkora meg ekkora a farkam,az jó e,meg hogy ezt meg ezt ettem ma,ugye nem bűnöztem???Rengeteg értelmetlen kérdés van,és szerintem nagyon sok kamu is.
2011. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsó:

végre egy normális ember. szerintem is sok a kamu... hogy lehet ennyire unatkozni, hogy ilyeneket kérdeznek?!:S

2011. jún. 19. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!