Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi volt a legjobb kérdés amit...

Mi volt a legjobb kérdés amit láttál a gyakorikérdések.hu-n?

Figyelt kérdés

Legjobb, legviccesebb, legdurvább...

arra a kérdésre vagyok kíváncsi ami nagyon megnevettetett, vagy meghökkentet :D Írhatsz többet is


2011. júl. 14. 16:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Törölve:



Mit jelent az hogy Cidri?

2019. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Láttad a hőst?

Lülüt a teknőst!

Páncélt nem nem visel

De mindig táncra kel

Két apró copfjával két csöpnyi lábával ó lülü,drága cimbora ,oly ros verdek között hova az örök/m költözött

Lülü fut szalad az idő így halad a tarka barka rétem kalandokra készen a barátaival,lülü lülü ami hősünk lü lü lü lülü drága kisteknősünk

Lülü lülü fut szalad soha el nem hinném hogy teknősbéka vagy!

Lü lü lü lü lü

Tessék?



Mi az a kende bübü?



Az kendekündü

2019. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mások is leskelődnek a szomszédaik után?



Hogyan repülnének vissza?



Ezek meg vannak még nézz utánA

2020. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

10,17

A linketeknél a főoldal jön be


19


Melyiket nézzük? Csak mert bem konkrét kérdést linkeltél be pedig már kezdtem örülni


Linkelni úgy kell,hogy hosszan nyomod a kérdést akkor bejön az is hogy link másolasa

Azután idejössz a valaszhoz és itt is hosszan nyomod,bejön olyan hogy beillesztés na arra menj rá és jó lesz

Régen én sem tudtam linkel i,sőt nem rég tanultam meg hogy nem beirni kell hanem másolni,ha beirod a főoldal fog bjönnk

2020. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!