Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lenne jobb, ha bezárna az...

Nem lenne jobb, ha bezárna az oldal? Vagy legalább az adminok törölnének minden nem oda illő hsz-t?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire látja el az oldal az eredeti feladatát(kérdés-válasz,tanács)?Manapság már minden kérdésnél küldj privit,találkozzunk meg természetesen a fikázás,anyázás megy.HA 10 válaszból legalább 1-2 a kérdésre válaszol és értelmesen,szerintem sokat mondok.
2011. júl. 17. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
mi az a hsz b*azzeg?xD háddiik
2011. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

És az mennyivel lenne jobb, ha bezárnák csak azért, mert van egy csomó nem a témához kapcsolódó hozzászólás? Gondolod, hogy lehet olyan oldalt nyitni, ahol nem ez lenne? Ez ugyanolyan dolog, mintha azt mondanánk, hogy tiltsuk be az autós forgalmat, mert vannak, akik nem tartják be a közlekedési szabályokat.

Nem tudom, hogy a privát e-mail ellen mi a kifogásod, vannak akik egy kérdéssel alaposabban is hajlandóak foglalkozni, ill. vállalnak hosszútávú tanácsadást, ez nagyon jó dolog a számukra. Hogy megy a fikázás, anyázás? Ezt is el tudod többé-kevésbé kerülni, ha a kérdés kiírásakor választékosan és egyértelműen fogalmazol, a félreértések elkerülése végett kellően alapos magyarázattal egészíted ki a kérdést, a helyesírási hibákat kijavítod, stb. Ha meg a válaszadásról van szó szintén kellőképpen megindokolt magyarázatot adsz. Hogy a többiek nem ezt csinálják? Hát ebben sajnos nem tudok tanácsot adni, de nekem se tetszik amit csinálnak, teljesen egyetértek veled. Sajnos vannak (és nem kevesen), akik ezzel szórakoznak, mert jobbat nem tudnak kitalálni.

2011. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos amit mondasz, az adminok nem elég szigorúak és nem igazán látni, hogy tevékenykednek e egyáltalán. Igaz szerintem már annyi kérdés és válasz van, hogy nem győznek mindenre odafigyelni.
2011. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból be lehetne zárni az oldalt /csúnya beszéd, káromkodás, mások gyalázása, lenézése/, de akkor a Neten nem volna egyetlen megnyitható oldal sem.
2011. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RaksashaGirl ***** válasza:
Az is kiakasztó hogy ha 18 év alatti vagy, akkor nem tehtenél fel kérdést szerelem/szex katgóriába, mert félreérted. Persze. NEkem a tegnapi kérdésem törölték ki, mert az egyik válaszoló elkezdett piszkálni, (15 vagyok), visszaszóltam neki, mindenkivel kötekedett, és valószínűleg jelentette a kérdésem, ami miatt majdnem kitiltottak az oldalról is. Nem tudom ki volt, de köszönöm neki. Nem azért tettem fel a kérdést hogy ne arra válaszoljanak. De persze az olyan kérdéseket hogy "hogy is néz ki egy pina?" nem törlik ki, holott nyilvánvalóan nem 18 éves vagy afölött álló személyekről van szó. Miért kell ezt csinálni az emberrel? Dühből jelenteni a kérdést? kicseszni a másikkal? Annyira kedves emberek járnak ide, hogy az hihetetlen.. -.-
2011. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kellene bezárni ,nagyon szeretem ezt az oldalt,

Szeretem mindenkivel az oldalt.

2012. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, akkor inkább hunyászkodjunk meg, meneküljünk el, mintsem hogy lesz@rjuk a troll válaszolókat... Zárják be az oldalt, tűrjék az utána következő hisztériát, mi? Nem! Egyébként a troll válaszokon sem kel mindig vérig sértődni. Két értelmes opció van: vagy letojod, jelented, vagy pedig viccesen lereagálod; tessék, mindenki röhögött egy jót. De az, hogy a kérdezők hisztiznek a vicces válaszokon... Béna. IGEN, vannak pofátlan húzások, amikor a ténylegesen fontos kérdéseket letrollkodják. De egyébként én inkább valami frappánsat válaszolok, ha kapok ilyen választ. Ennyi. Ne zárjon be az oldal! :3
2012. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az előző előző válaszoló.

Köszönöm ,az utolsónak ,hogy válaszolt,mert már régi kérdés.

Nem kéne bezárni az oldalt ,mindenhol vannak játékos kedvűek.

2012. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!