Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tegnap reggel olvastam egy...

Tegnap reggel olvastam egy kérdést délután megint meg akartam keresni de nem találtam. Az hogy lehet?

Figyelt kérdés
Reggel megválaszoltam egy kérdést de délutánra eltűnt. Tudo melyik témában volt akkor se találtam. Írtam reggel hozzá egy hozzászólást és a megválaszolt kérdéseim között se találom. Hogy lehet ez? Vagy megkérte az eggyik admint hogy törölje? Hisz akkor minek írta ki hogyha csak 5 óráig volt kint? valami olyasmi volt a címe hogy "hogy lehet ezen túllépni?".
2011. júl. 23. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamilyen szabálysértés miatt többen jelentették ezért törölve lett
2011. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, valszeg törölve lett, velem is volt már ilyen.
2011. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha itt ráklikkelve nem jön be, [link]

válaszd, klikk a "Tárolt változat" lehetőségre!

2011. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem találom... kb. az volt: cím: hogy lehet ezen túllépni? vagy valami ilyesmi és arról szólt hogy elment a csaj bulizni meglátott egy pasit szerelem első látásra de nem akart viszonyt kezdeni mert azt hitte nem tetszik neki a fiú is ugyanezt gondolta. aztán ez így ment 2 évid. és a fiú levelet írt a csajnak hogy bejön neki meg blablabla de mielőtt a levél a csajhoz ért volna a fiú meghalt. a csaj sosem csinált ilyet de aznap megnézte a táblát amire a halottak neve van írva és ott volt a pasas neve. elment a temetésre de csak távolról figyelte de még mindig nem tud túllépni rajta. kb. erről szólt. és írtam komit hogy a idő elmulasztja meg ha szerez másik pasit jobb lesz és blablabla és megkérdeztem mibe alt meg és ha írt a kérdező kommentet azt akarnám elolvasni mibe halt meg...
2011. júl. 25. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
dehát feletted egyel pont arra vezet a link
2011. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem! megnéztem,egyik se az!
2011. aug. 16. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!