Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell örülni a rossz...

Miért kell örülni a rossz válaszoknak és becsapásoknak?

Figyelt kérdés

Rendszeresen válaszolgatnak olyanok, akiknek fogalmuk nincs a helyes válaszról.

Ha valaki pedig szóvá meri tenni, hogy nem szép dolog becsapni a kérdezőt, és inkább nem kellett volna válaszolni, akkor el kezdenek szitkozódni, hogy miért nem örül a kérdező, hogy válasz kapott, (és nem az a lényeg hogy helytálló és jó legyen a válasz.)

Pl ma az agyatlan Magortól láttam hasonló megnyilvánulást, de már többször láttam ilyet.


2011. aug. 17. 20:50
 1/4 anonim válasza:

Több oldal is foglalkozik az itt született poénos válaszok gyüjtésével. Sokan próbálnak viccesek lenni, de nem megy. Egyre gyakoribb, hogy ír egy lérdést valaki, és saját maga válaszol rá valami előre kitalált (szerinte) vicces választ.

Gyakran a kérdések láttán nekem ez a kép jut eszembe:

[link]


De ha valaki olyat kérdez, amire komoly válasz kell(értem it, hogy nem számoljuk a "lehetek AIDS-es ha fekete emberrel úszok" kérdéseket") akkor az úgyis ki tudja szűrni a számára hasznos választ.

2011. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki konkrét tényre kérdez rá, márt hogy tudná szűrni, ha félrevezetik? Hiszen nem tudja mi az igazság, azért kérdezi! És csak szerencse kérdése, hogy valaki felhívja e a figyelmét, hogy át akarják verni! Nagyon haragszom az ilyenekre!
2011. aug. 19. 06:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod egy csomóan vannak itt akik nem tanultak se jó modort se tisztességet...Valaki meg csak tényleg trollkodik....

Néha én sem állom meg hogy valami olyat válaszoljak ami tényleg vicces(de nem sértő).

2011. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Teljesen igaza van a kérdezőnek. Néha még balesethez is vezethet, én pl láttam még egy éve itt egy kérdést, valami inekciót akart magának beadni a pali, de nem tudta hogy hogyan. Nem drogos volt, arra emlékszem. Az első válaszoló odatrollkodta, hogy figyeljen mindig rá, hogy maradjon minimum egy ujjnyi levegő az inekcióstűben, és azt is nyomja magába, mert úgy kell. Utána még vagy 5db válasz érkezett, akik köcsögségből még megerősítették az első válaszoló válaszát. Egyébként a nagyrészük még oda is írta hogy 14F meg ilyenek, csak hogy szemléltessem a válaszolók szintjét. A szerencsétlen kérdező pedig nem győzte megköszönni a válaszokat. Vagy másfél nap telt el, mire leírta valaki neki, hogy eszébe ne jusson, mert MEGHAL TŐLE! Mi van ha addig beadja magának levegőstül? Ráadásul mivel névnélküli az oldal, és nem is nagyon nyomoznak ilyesmi után, simán megúszták volna a válaszolók. Teljesen mindegy hogy a kérdező tudatlan volt, mert nem tudta hogy a légbuborék a véráramba kerülve halálos, mert ezzel akkor sem érdemelt ki egy ekkora "szopatást".


Kérdem én: lehet ilyet csinálni? Lehet más embert félrevezetni, aki feltesz egy nyamvadt kérdést mert magától nem tud valamire rájönni, de személyesen nem szeretné megkérdezni senkitől? Most nem a "a barátom az orrlyukamba verte a f@szát, lehetek terhes?" szintű kérdésekről beszélek, azok egyértelműen kitalációk, amiről megint megvan a véleményem.

2011. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!