Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Elnézését kérem mindenkinek,...

Elnézését kérem mindenkinek, meg biztos h megsértek pár embert, de nem lett egy kicsit szépen szólva "rossz" ez az új dizájn?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
de igen
2011. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
legalább van min csámcsogni. nem mintha az előző olyan űberklassz lett volna...
2011. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Attól,hogy feltesztek egy halom kérdést erről attól nem lesz jobb!
2011. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A külső alig változott, inkább több funkció lett bevezetve, ami szerintem kényelmessé teszi az oldal használatát. De leszólni könnyebb valamit, mint kicsit körülnézni. Ha mindenki szánna 10 percet arra, hogy alaposan átnézze az oldalt és adna magának egy napot a megszokásra, akkor fel sem tűnne, hogy változott.

:)

2011. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizuálisan katasztrófa az oldal. A tulajdonosok teleb.ták Google hirdetésekkel az egészet, epilepsziás rohamot kapok az oldalképtől. Borzalmas a design. Baloldalt, alul, felül, jobboldalt a kérdésekbe ágyazva is Google hirdetések vannak, teljesen belefolyva a tartalomba.
2011. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
némelyik kérdés annyira bugyuta, hogy sztem tökéletes a design.
2011. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A designon vajmi kevés változott. Tulajdonképpen majdnem minden ugyanott van, a színek is ugyanazok.
2011. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az előző sem nézett ki jobban, de legalább használhatóbb volt. Alig vagyok az oldalon, mióta ez van...
2011. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Igaziból, amin változtattad a designon az pont inkább régiesebb lett vagy nem is tudom. Itt-ott változtattak a betűtípuson, színárnyalaton és régiesebb lett tőle szerintem. Vagy lehet a gagyi a jó szó? Például az értékelő kezeknél azok a neon színek.. Úristen.
2011. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!