Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csináljak ha föltörték a...

Mit csináljak ha föltörték a gyakorikérdések fiókomat és a nevemben irkálnak?

Figyelt kérdés
a jelszómódosítás nem segít újra föltörik
2011. aug. 22. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem az egésznek mi értelme. Bárki hozhat létre fiókot, anonim, amennyit csak akar.
2011. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szüntesd meg az ímél címedet
2011. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csináltam anno egy külön email-fiókot. Az email címből nem valószínű, hogy bárki is rá jön, hogy ki vagyok és ezt az emailt csak a gyk-n használom. Ezzel regisztráltam, a jelszavam is olyan, hogy elég bonyolult és nehezen kitalálható. Máshol is hasonlóan bonyolult jelszavakat találtam ki.


Javaslom neked is egy teljesen hétköznapi, egyszerű új email címet, amiből nem jönnek rá, ki vagy, és ezzel az emaillel regisztrálj újra az oldalra, a jelszavad pedig legyen kicsit bonyolultabb.

2011. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is külön e-mail fiókot hoztam létre, kizárólag a GYK miatt, ahol nem folytatok egyéb levelezéseket, ha feltörnék megszüntetném, és csinálnék másikat.
2011. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az e mailomat nem tudják csak vhogy föltörik a gyakorikérdések fiókomat és szivatnak minden hülyeséget meg elég durva dolgokat is
2011. aug. 22. 10:13
 6/8 A kérdező kommentje:
a felh nevemből jöttek rá mosrmár tudják hiába titkossítom
2011. aug. 22. 10:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel megszűnik, ha a mailed jelszavát változtatod meg előbb. Gondolkozz!
2011. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az email jelszavad cseréld ki először.
2011. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!