Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogylehet az hogy egy másik...

Hogylehet az hogy egy másik nével voltam itt regisztrálva irtam imélen hogy töröljék, és törölték. DE kértem hogy töröljék ahozzászólásaim, deazt nemtörölték, miértnem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pedig ez segítség a moderátoroknak is.

A normális kérdéseket pedig nem szokták törölni.

Csak ha az a szabályzatnak nem felel meg.


Ez a kérdés rossz kategóriában van

Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező

Ez nem kérdés, hanem apróhirdetés vagy hirdetés

Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé

Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

Ez a kérdés provokatív vagy trágár

A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), vagy indokolatlanul csupa nagybetűs

Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt

Ez a kérdés más szempontból szabályszegő, illetve ellenőrzendő

2011. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sőt vannak olyan helyek, ahová 18 alattiak nem is írhatnának. Bár nem tudom, te hány éves vagy.
2011. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A másik meg, hogy más kérdése alatt sem lehet kérdezni olyat, ami nem illik oda.

Biztos nem követtél el semmi hibát?

2011. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Már ezt a kérdést is jelentette valaki.
2011. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
pfff -.-
2011. szept. 30. 16:42
 16/16 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: te milyen jogon rendelkezel mások válaszai felett, hogy csak úgy letöröltetnéd őket? Miután kiírtál egy kérdést, és mások válaszoltak rá, már nem csak a te szellemi tulajdonod az, ami azon az oldalon összejött, hanem azoké is, akik válaszoltak rá. Nem lenne fair letörölni. A kérdés még jól jöhet azoknak, akik a netet böngészik, hiszen ez az egész honlap lényege.

Ha szerinted nem jó az oldal, kár volt regisztrálni (meg miket írsz még), akkor miért teszed mégis, hogy itt vagy? (csak költői kérdés)

2011. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!