Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már mással is olyan,...

Volt már mással is olyan, hogy egy válasza után azt gondolta magában: "most írtam ide utoljára", annyira dühös lett?

Figyelt kérdés

Sorozatosan tapasztalom, hogy válaszolok egy kérdésre, és nagyjából egybehangzó válaszokat adok a korábbi válaszokkal, és mégis, a korábbi válaszok 100%-osak, az enyémet meg lepontozzák.

Vagy teljesen jó választ adok, ismeretből, tapasztalatból, és még a tárgytól sem térek el, de ha visszamegyek megnézni a többi választ, az enyém le van húzva. A többi nincs.

Ilyenkor mindig olyan bosszantó, hogy nem értem, miért. Mint ha valaki direkt az én válaszaimat húzná le... holott ez az oldal anonim. És nincs is kedvem többé válaszolni. Nem azért, mert a pontokra gyúrok, hanem mert nem értem a játékot!

Veletek történt már ilyen? Ilyenkor nem szoktátok dühösen azt gondolni, hogy elég volt ebből az egészből?


2009. ápr. 29. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Persze,nem is egyszer,főleg amikor olyan témához szól valaki hozzá,amihez köze sincs,az felidegesít rettenetesen.
2009. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Persze, meg amikor egy szimpla válaszom alapján többen az egész lényemet, életemet ismerni vélik: "biztos" nincs szakmám, "biztos" nincs gyerekem, "biztos ez, biztos az" - aminek köze nincs a témához.
2009. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Sok a munkanélküli,meg a hülye ember.Ha ez teszi boldoggá,élvezkedjen:)Na,de komolyan!Idegesítő,persze,mert ha valamiben jártas vagy,akkor arra tudsz normális,egyértelmű,hasznos választ adni.Viszont sokan,csak írnak és sokszor indulatból.Sajna nem mindig a legjobb tudása szerint.Nem tudsz mit csinálni velük.Max újból válaszolsz a kérdésre,csak megfontoltabban,de szerintem a kérdező úgyis látja,ki a hasznos,ki sem.Igaz?:)
2009. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
97%
Igen, engem is rettentően idegesít, amikor a véleményemet kérdezik valamilyen témában, az ember elmondja, elvégre azért írták ki a kérdést és ha valaki nem ért egyet, vagy sziplán nem szimpi neki az a pár sor, akkor egyből lepontoz. Így teljesen feleslegessé válik ez az egész válaszolgatás... sajnos... Ahány ember, annyi féle gondolat, miért nem lehet ezt elfogadni?
2009. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
engem nem érdekel hogy lepontoznak
2009. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Én tök paranoiás vagyok, mindig meg vagyok győződve róla, hogy csak az enyémet pontozzák le, vagy gyakran mind 100%-os, az enyém meg semmi. És tényleg így van! Fura... Ilyenkor felhúzom magam, főleg, ha véleménykérő vagy személyes a kérdés, amire nincs jó válasz.
2009. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem vadidegen emberek lepontozásai nem tudnak felbosszantani, főleg, ha tudom, hogy jó választ adtam. Néha kicsit bosszant, na de itt is sok a bunkó, akinek ez jelentheti az egyetlen örömet az életben, itt éli ki magát. Általában ezek tizenéves kisgyerekek, akik pont azt akarják, hogy kiakasszanak minket.
2009. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nemigen értem ezt a pontozási problémátok,de amikor kérdezek vmit és vki válaszol irtó hálás vok minden segitségért.Köszönöm nagyon Nektek!!!(aki meg okosságába azt szórja h google a barátom,annak üzim:kapja ...)
2013. aug. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!