Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tetszik az új gyakorikérdések...

Tetszik az új gyakorikérdések dizájn?

Figyelt kérdés

Sztem el lett bszva reklámokkal-,-

és szerintetek?


2011. okt. 29. 20:59
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
83%
Nekem jobban tetszett az előző és igen,télleg el lett baszva a reklámokkal.
2011. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
83%
Most léptem csak be először a megújulás óta,de egyenlőre nagyon NEM tetszik!
2011. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a menü tetszik, mert logikus, bár folyton az az érzésem, eggyel többet kell kattintani, mint eddig, tehát ugyanazt hosszabb úton érem el. De lehet, hogy tévedek.


A kérdések és válaszok felülete viszont egyértelműen sz@rabb lett. Eddig sokkal jobban meg lehetett különböztetni a dőlt betű miatt a kérdező hozzászólásait, a válasz adatai (válaszadó neve, értékelés, dátum) is szerintem jobban kiemelkedtek.


A reklám nagyon sok, teljesen összezavar gyakran, összekeverednek a reklámok a kérdésekkel vagy a válaszokkal. Persze, ha nem lenne reklám, nem lenne pénz a honlapfejlesztésre, de akkor is nagyon zavaróak, jobb lenne őket elkülöníteni egy-egy jól lehatárolt területre, amiről tudom, hogy nem érdemes néznem. Mert 100%, hogy nem innen fogok ügyvédet és pszichológust keresni.


A Facebook-megosztás se rossz ötlet.


Talán érdekes lenne, ha a válaszadók csinálhatnának saját profilokat, mint egy közösségi oldalon, csak egyszerűbben. Vagyis jó lenne, ha meg tudnám nézni azoknak a "saját kérdéseit", akik ezt engedélyezik. Ezek gyakran úgyis kapcsolódnak egymáshoz, könnyebb lenne visszakeresni, ha valakinek a személyes gondja-baja vagy a kérdés utáni további élete érdekel.

2011. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
87%
Undorítóan sok a reklám, nem áttetsző, az oldal színskálái , nagyon ütik egymást. Nem áttetsző....rossz lett...
2011. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
74%
Conflagstor: mármint nem ÁTLÁTHATÓ, ugye? Szerintem sem!
2011. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
92%
a régit jól tördelte a teló. Az újnál vannak gondok. Szerintem jobb volt a régi.
2011. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
37%
nekem az nagyon tetszik, hogy nem kell 1 órát várnom, hogy új kérdést írhassak ki, csak felet. egyébként nekem sehol nincsenek reklámok.
2011. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem jobb mint a régi. Én is már megszoktam. Igen, lehet hogy olvassák a szerkesztők, de azt fogják mondani: MAjd megszokják! Eddig sok olyan oldal volt, amit megújítottak, és még egyiket sem csinálták vissza!! (HA tudtok ilyen oldalt, akkor boccs)
2011. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
78%
túl nagy lett
2011. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2011. okt. 30. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!