Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tetszik az új gyakorikérdések...

Tetszik az új gyakorikérdések dizájn?

Figyelt kérdés

Sztem el lett bszva reklámokkal-,-

és szerintetek?


2011. okt. 29. 20:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nagyon NEM TETSZIK!

A régi sokkal jobb volt, sokkal egyszerűbb és átláthatóbb. VISSZA A RÉGIT!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanannyi reklám van, mint a régin. Viszont zavaró, hogy már keresni kell, mi mennyi százalék, és az, hogy nem dőlt betűs a kérdező kommentje.
2011. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
84%
Nekem többnek tűnik a reklám. Ez azért is lehet, mert talán olyan helyeken keresem az érdemi információt, ahol megszoktam, és azóta reklám került a helyére. Vagy azért is, mert jobban bele vannak keverve a reklámok a lényeggel.
2011. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
72%

Mikor már ki volt írva hogy" már csak x nap a gyik megújulásáig" már tudtam, hogy valami sokkal rosszabb lesz.

Ugyanez történt a Myvip-el is anno, nagyon jót akartak belőle, és csak elcseszték, mindenki átváltott a Facebookra. Ott legalább nincsenek ilyen drasztikus változások.

GYIk-re azóta kevesebbet járok fel, túl tömör, csináljanak rá egy olyan funkciót, hogy mki olyanra állítja be amilyenre akarja, esetleg" vissza a régire" gombot...Akinek meg jó az új, az marad az újnál.

2011. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
28%
A design nem érdekel, viszont az újítás óta borzasztó lassú lett.
2011. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
91%
egy akkora sz*ar. Semmit nem találok meg mert a kereső egy hulladék.
2011. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
28%
Töltsétek le az adblock plus kiegészítőt a firefox-hoz! akkor nem lesz reklám :)
2014. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Én tudok egyet, amit visszaállítottak: a Vatera új felületére senki nem ment, de ment mellette a régi, amit használtak az emberek. De aztán ismét bevezették az újat, és már megint nem megy oda senki, de már régi felület se maradt, úgyhogy kb. meg fog szűnni a Vatera.

Az IWIW is belebukott az új dizájnba. Ha rajtam múlik, a GYIK is belebukik, mert ez ronda, túl nagy méretű, átláthatatlan.

2020. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Én végeztem vele. Több a reklám mint a Kommentar..
2020. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Jó és Androidon hogy lehet a reklámot blokkolni?
2020. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!