Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tegnap írtam egy kérdést,...

Tegnap írtam egy kérdést, amit elsőre nem sikerült túl jól megfogalmaznom és nem engedte kitenni. Miért nem lehet ezt normálisan közölni?

Figyelt kérdés
Megjelent hozzá egy olyan szöveg is, hogy csak lestem. Szerintem sértő volt, hogy hogyan fogalmazzak, mert ez így nem kérdés, nem erre az oldalra való. Miért nem lehet normálisan figyelmeztetni, hogy rosszul írtam valamit? miért kell rögtön elküldeni máshová, mert ez a kérdés így nem kérdés?
2009. máj. 8. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Á, ne is foglalkozz vele! Csak a program érzékeli, hogy pl. nem tettél ki kérdőjelet (velem ez történt) aztán bead egy egyenszöveget! Vagyis nem neked szólt személy szerint, pusztán valamit nem úgy csináltál, ahogy beállították a kérdésekhez.
2009. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ez tényleg automata szöveg.

Viszont engem végtelenül tud irritálni, hogy a moderátor üzenetek TÉNYLEG bunkón vannak írva! Néha csak lesek. És az nem automatikus, hanem ők írják, ha törölnek egy kérdést, de néha a GYIK-es hozzászólásokra is reagálnak. Lehet, hogy erre is beszólnak majd valami szépet... :)

2009. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ettől én is kikészülök. Nem a válasz stílusától, hanem attól, hogy egyszer 20 percen keresztül próbáltam úgy mefgogalmazni a kérdésemet, hogy "tetszen" az oldal szűrőjének. Pedig csak tapasztalatokat akartam kérdezni egy gyógyszerről.
2009. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!