Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem zavar az ha...

Titeket nem zavar az ha valaki feltesz egy kérdést akkor nem válaszolnak normálisan?

Figyelt kérdés

Látok kérdéseket és látom h jaaj igy Babi néni igy izé ugy ti nem unjátok elvileg azért jönnek ide h választ kapjanak ls nem azért h idióta szövegeket olvassanak!!!

:@


2010. jún. 18. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

most mit kellene tenni? üssem el őket is?

Stohl

2010. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én kérdéseimre is idióta válaszokat adnak. De mindig akad egy olyan ember, aki rendes választ ad.

Van olyan kérdés is, ami hülyeségnek tűnik, de lehet hogy valaki komoly választ vár rá.

"amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!" Azért ez a szlogenje ennek az oldalnak, mert itt bármit meg lehet kérdezni, csak egy árny oldala van: a névtelenség sok embert sötétté tesz, megmutatja ki is valójában. De ezek közül mindig akad egy tiszta eszű, aki azért olvassa a kérdést, hogy rendes válszt adhasson.



UI: Képzeld el, hogy a névtelenséggel kinyilvánul az ember lelke. Eszerint a regisztráltak közül néhány kívételével minden ember romlott, mocskos lélekkel rendelkezik. A kivétel pedig tiszta lélekkel, akinem él vissza a névtelenséggel, és azért van itt hogy segítsen.

2010. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Te terhes vagy!
2010. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az
2010. jún. 19. 16:03
 5/13 anonim válasza:
100%
Nos,igen,engem is zavar.De előbb-utóbb mindig jön egy normális,vagy magamtól megtudom a választ.
2010. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is szoktam idióta válaszokat adni (egyél mézet), de csak ritkán, amikor le akarom vezetni a feszültségem :D amúgy meg normális a válaszom vagy sehogy nem válaszolok
2010. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnálatos modón ez ellen nem tudsz mit tenni..max lepontozni és ha 0%lesz a 100%-ból a moderátorok hátha megnézzik és törlik.

De ez csak 1 ember lenne.


De elég zavaró tud lenni.Bár kérdéseket nem szoktam nagyon feltenni,de én mindig igyekszem segíteni és normális választ adni,bár tény,hogy néha tényleg olyan kérdést tesznek fel amire egyszerűen lehetetlen értelmes választ adni,van egy mondás féleség:

"Hüly. kérdésre hüly. válasz" :)

2010. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Na ez az feszültség levezetés miatt jó néha idióta kérdésre idióta válasz,és ha jól átolvasod az oldalt állandóan ugyanazt kérdezik csak más formában.pl:terhesség
2010. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a Babi nénihez hasonló válaszolókat le kéne tiltani, nem pedig a normális válaszokat kitörölni...
2010. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
=S
2010. jún. 21. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!