Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gondoltál már arra, hogy ha...

Gondoltál már arra, hogy ha tanácsot kérsz ezen az oldalon és kiöntöd a szíved, lehet rádismer egy ismerősöd családtagod?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Igen, gondoltam. Ezért szoktam elég félszavakkal beszélni meg nagyvonalakba és kevés információt közölni :P Sohasem lehet tudni :)
2009. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Én sokszor gondoltam már erre, mert én viszont imádok beszélni, és így néha itt is túl konkrétan írom le a problémáimat. De nem hallottam még egy barátomtól, családtagomtól sem, hogy használná ezt az oldalt. Távolabbi ismerősök meg azért nem ismernek rám a kérdéseim alapján.
2009. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Igen! Erre én is figyelek hogy általánosságban és nagyvonalakban írjak:D:D

Ciki lenne lebukni pff :S :D

2009. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen:)Volt olyan kérdésem amit felakartam tenni, de annyira rólam szólt, hogy nem mertem, mert féltem, hogy lebukok.:))
2009. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokszor eszembe jutott. Ezért szoktam kicsit ferdíteni, pl. egy évvel idősebbnek írom magam, vagy ilyen lényegtelen információkat kicsit megváltoztatok.
2009. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam már rá, sokszor.
2009. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam azon gondolkozni hogy mit irjak pont emiatt
2009. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott már ilyesmi.
2009. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!