Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van, hogy némelyik...

Miért van, hogy némelyik ember tiszta értelmetlen dolgokat kérdez meg?

Figyelt kérdés

Ezt értem arra, hogy 16 éves személy kiirja, hogy nincs barátja/nője, mit csináljon?? Higgye el, nem ő az egyedüli akinek nincsen párja, de mások nem "hisztiznek" rajta.

Meg, hogy 12 évesek fogyózzanak-e, meg 12 éves fiú nincs megelégedve a nemi szervével, hát istenem még rettentő fiatal változni fog, mit kell itt parázni, meg évente járnak orvosi vizsgálatra, ott biztos megnézik őket, és kiderül ha baj van.

Az idősebb korosztály miért van az, hogy meg tudta ezeket a dolgokat oldani??

Ezt most csak azokra értettem, akik tényleg buta kérdéseket tesznek fel.


2009. máj. 17. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
2009. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kész. Mer végülis egy babának nem mindegy, hogy milyen?? Majd kamaszkorában is akkora marad, na akkor van baj.
2009. máj. 17. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
én azért nem lennék ennyire kritikus.ha kamukérdés,vagy csak hülyítik a jónépet az gáz,de fel lehet ismerni..viszont nem minden kérdés hülyeség ami annak tűnik...lehet h.csak neked az..de pl.egy 12-16 éves fruska fejében nagyon nagy lehet a káosz...itt teszi fell azokat a kérdéseket amiket otthon nem mer(és sehol máshol)ezért nem kell lehurrogni...de felnőttek esetén is sokx nagy a bizonytalanság ezért jó ez az oldal mert arctalanul névtelenül nem szégyelli az ember a kérdését...szóval én általában türelmesen válaszolok.lehet h.én is tettem már fel kérdést ami banálisnak tűnhet pedig nekem fontos volt...
2009. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
fell=fel XD
2009. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Avalanche ***** válasza:
84%
Vagy unatkozik, vagy előbbre akar jutni a toplistán, esetleg tényleg nem tudja, hogy mi ilyenkor a teendő és büszkeségét félretéve leírja.
2009. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

nekem ez a kedvencem hülye kérdések kategóriában...

Pedagógus vagyok, szerintem ezen senki sem szokott fennakadni. Egyáltalán is... Egy 4.-es kissrác nem azt fogja lesni, hogy kinek mekkora van, hanem örül, ha túl van az esti tisztálkodási mizérián, és mehet játszani...


De egyébként szerintem sokan csak unalomból tesznek föl kérdéseket itt.

2009. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
kedves utolsó(pedagógus)! talán 5-10 éve még tényleg igazad lett volna, de a mai világban én semmin se csodálkozom.talán picit túlzott az anyuka félelme,de ma már a 10 évesek is kegyetlenek egymással.....ütik egymást,minden második szavuk a társuk szülőjével kapcsolatos(pejoratív értelemben)--és ezt teljesen normálisnak veszik...igenis elképzelhető h.ráakaszkodnak egy ilyesmi témára,és ez bizony elég aggasztó...
2009. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak üzenem, hogy én is 16 éves lány vagyok, és nincs barátom, és engem is zavar, de nem irogatok ki oylan kérédseket, hogy mit csináljak miért nincs?? Meg kell oldani MAGUNKNAK, senki nem lesz ott mellettem, amikor csak kell. Tanulják meg kezelni a helyzeteket, és tényleg buta kérdések ezek.
2009. máj. 17. 16:34
 9/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdeztő!

azért írnak ki kérdéseket, mert elbizonytalanodtak és már nem tudnak mit csinálni :D

szerintem már te is voltál olyan helyzetben, hogy nem tudtál valamit (vagy esetleg valami nagyon nem akart összejönni:D) és megkérdezted hogy pontosan mit is kellene csinálnod azért hogy be tudd fejezni amit elkezdtél :) vagy elkezdj valamit amiről fogalmad sem volt eddig hogy hogyan kellene elkezdeni :D


F/16

2010. aug. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!