Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csökken folyamatosan a...

Miért csökken folyamatosan a százalékom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan egy éve az gyakorikerdesek.hu függője vagyok, bevallhatom szerintem nyugodtan, főleg előttetek. :D


A gond az, h hány százalékban hasznos a válaszom...nos ez a szám folyamatosan csökken! Pedig tényleg nem poénkodni járok ide, és komoly válaszokat adok, ahogy én is komolyakat várok a kérdéseimre! Lassan már 80 alá süllyedek, pedig 96%-ról indultam. :(


2011. dec. 18. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Ez eleinte engem is zavart, de már nem nagyon érdekel.

Sok olyan kérdésre válaszoltam,ami inkább a mások véleményét kérdezte, ha eltér a véleményed az átlagtól, sok mínuszt össze lehet szedni.

2011. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

szia!


én 92%-ről indultam, aztán egy idő után már a politikai témakörben is hozzászóltam a kérdésekhez, és teszem ezt most is.


mivel a mérsékelt liberálisok közé tartozom, sokszor lepontoznak. persze ez is ingadozó: volt sokszor 100%-om, 72%, 30% és már 0% is. átlagosan az olyan válaszadók, mint én, 50-70%-on vannak, én is e között fogok ingadozni.


aki tartósan magas százalékot szeretne, annak nem szabad politikailag állást foglalni.

2011. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 /Anita_'94/ ***** válasza:
81%

Függök már én is :D

Engem is szépen lehúznak a politikában, ezért kerülöm már inkább. Ott a legnagyobb a lepontozás, mert nem a válasz hasznossága számít, hanem a ''pártállásod''...

2011. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Természetesen mindenkit felpontoztam! Tudjátok én a politika témakörbe tényleg nem járok, mégis folyamatosan csökkenek. :( Én mindig segítőkészen írok, arról pedig nem tehetek, h egyesek az én véleményemet nem tartják hasznosnak.

A családi kapcsolatok; közlekedés; közoktatás, tanfolyamok; számítástechnika; szerelem, szex témaköröket látogatom főleg. Ez utóbbit leszámítva a legtöbbjébe azért érett lények irkálnak, de mégis úgy néz ki, h valakinek hobbija a lepontozás és csak azért jön ide fel. :(

2011. dec. 19. 09:17
 5/9 menta34 ***** válasza:
68%

Én is 81%-on vagyok. Sokaknak fáj az igazság, ezért lepontoznak.


Szerintem rossz a rendszer, korlátlanul pontozhat mindenki pártállásra meg az idióta, bugyuta, naiv elveire tekintettel :) Én kb. annyit nyomogatok mint ahány választ írok, napi 3-4 max. csak akkor nyomok ha valami nagyon jó vagy nagyon hülyeség. Úgy kéne a rendszert megcsinálni, hogy pl. napi 10-et lehessen szavazni, többet ne és akkor megszűnne a sok indokolatlan lepontozás.

2011. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem úgy gondolkozol, mint a birka többség, lepontoznak. Hogy utálom én őket... Nem azért, mert lepontoznak, hanem mert csak nekik lehet igazuk. Beeee
2011. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a felpontozás vagy a lepontozás sokszor nincs arányban az általunk adott válaszok minöségével.


írhatod a világ legbölcsebb válaszait is, de ha valakinek nem osztod a véleményét, az hamar nyomja a piros kezet. és fordítva.

2011. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Tőlem azért te is kaptál egy zöldet! :)

2011. dec. 20. 07:17
 9/9 anonim válasza:

Belinkelem ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__2487..


na ezért


a többi hülye hablatyolást felpontozzák, engem meg 0-ra.

seems legit.

2011. dec. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!