Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is néha elgondolkodtok...

Ti is néha elgondolkodtok azon, hogy inkább többé az oldal közelébe se jöttök?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult már.

Amikor olyan elvált nőkről olvasok, akik nem adják oda a gyereket kib*szásból az apának, akkor általában megfogadom,hogy többé nem olvasom, annyit sem érdemelnek, hogy rájuk szánjam az időmet.

Az alap, hogy nem állok szóba ilyen emberrel, de még olvasni is fáj.

Viszont sokak meg örülnek, ha tanácsot adok a problémáikra, tehát, nagyon fel kell b*szni az agyamat ahhoz, hogy tudatosan sokáig kerüljem az oldalt :D

2011. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
93%
Igen amikor belefutok,mindenféle trollba,és olyanba aki csak veszekedéseket akar szítani,lenéz másokat,és nem lát túl az sztereotpiáin.
2011. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Engem a kamu kérdések és kamu válaszok húznak fel.
2011. dec. 22. 23:32
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Leginkább amikor ránézek a toplistára. Stabilan a top 3-ban vagyok, de ez nem túl örvendetes eredmény, mert tudom, hogy azt jelenti, hogy rengeteg időt töltök itt. Amit hasznosabban is lehetett volna, például ma kellett volna kettőt mosni, elmosogatni, rendet rakni, összepakolni, mert reggel utazunk, és még az öcsémnek sem vettem ajándékot.

Azt hiszem, függő vagyok :D

2011. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán, igazából jókat tudok szórakozni a kamukérdéseken is (már amelyiken), meg az egyéb hülye kérdéseken is. Egyedül azért járok ide, mert szórakoztatnak az emberek. Aztán ha tudok valamihez hozzászólni, akkor válaszolok is.
2011. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát néha én is nevetek,de mikor elkezdenek anyázni csak mert nem szajkozom az ő véleményüket,na az picit felb*ssza az agyam.
2011. dec. 23. 00:11
 7/18 anonim válasza:
93%

Én azon szoktam felidegelődni, hogy ha valaki feltesz egy kérdést, és nem azt a választ kapja, amit hallani szeretne, akkor ordenálé módon visszavág, vagy lepontoz.

Ennek az oldalnak nem az a lényege, hogy többféle nézőpontot meghallgassunk...???...ráadásul őszintén, mivel anonim.

2011. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Oooo...látom egyezik a véleményünk...:)
2011. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Engem a tudálékos f*szfejek szoktak kiborítani pl az állatok topikban. De az egészség topik se jobb sokszor. Van 1-2 hülye, aki a válaszodra már egyből ráförmed. Kamu kérdést én is írtam már ki. Ne tudjátok meg mekkora osztást nyomtak ott le nekem meg mekkora papolást kaptam:D Nagyon kevesen fogták fel, mi is a lényeg. Na mind1:D Lehet nem kéne túl gyakran felnéznem. Viszont szoktak nagyon hasznos válaszokat, tapasztalatokat írni, amiért érdemes felnézni.
2011. dec. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

IGEN!

Amikor kitörölnek válaszokat!!

2011. dec. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!