Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ilyen alacsony...

Miért van ilyen alacsony értékelésem?

Figyelt kérdés
hasznosakat válaszolok, mindig a kérdésre, és 45%-on vagyok hát nemár, és mér nem írja ki hogy egy adott válaszom hány százalékosnak bizonyult? érdekelne miaz Isten van. Még a legtaplóbbak is 59%-ról kezdődnek..
2012. jan. 1. 03:44
 1/8 anonim ***** válasza:
politika vagy a kocsog anyukák a gyerekvállalás nevelésben
2012. jan. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én láttam egy 18%osat!XD
2012. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mások értékelése alapján 87%-ban hasznos válaszokat adsz!


Ez a sajátom, gondolom nem rossz! :D :D :D

2012. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor írja ki az értékelést, ha már elegendően osztályoztak egy választ. Elvégre amíg csak egyvalaki tette ezt meg, bármilyen lehet.

A 45% tényleg nagyon kevés, ha normális felhasználó vagy normális válaszokkal, akkor vagy nagyon keveset válaszoltál, kevés értékelést kaptál és egy negatív sokat nyom a latba, vagy pedig szélsőséges kérdésekre válaszolsz.

Másképp nem tudom elképzelni, hogy lehet ilyen alacsony.

2012. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1, tényleg igaz? Én több éve vagyok itt tag, és minél több választ írok, annál lejjebb megy a százalékom. Pedig nem írok bunkó dolgokat. Igyekszem segíteni. De általában 2 rovatban írok, a politika és a gyermekvállalás.

Az a helyzet, hogy szerintem sok itt a rosszindulatú ember, aki élve a névtelenség lehetőségével itt éli ki magát. Nekem sokszor az ártatlan kérdéseimre is olyan válaszok jönnek, hogy a hajam égnek áll. Volt már, hogy emiatt hónapokig be sem léptem.

De ne hagyd, hogy ez elkedvetlenítsen, biztos sokan örülnek a válaszaidnak. Szerintem az lenne a legjobb, ha nem is lenne ez a pontozósdi.

2012. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogyha kevés válaszod van, akkor alacsony a pont, mert 100%-ról indulsz. Minél többször válaszolsz, annál rosszabb lesz az arányod, mert a rosszindulatú emberek lepontozgatnak.
2012. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy 100%-ról indulsz, hiszen annyiról indulsz, amennyi az első értékelés, ami valamelyik válaszodra érkezett.
2012. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!