Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jobban hiszel annak a válaszad...

Jobban hiszel annak a válaszadónak, akinek jobb összértékelése van (90% körüli pl), mint annak, akinek alacsony (30-40%)?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Nem. Sokszor (szerintem) ok nélkül lepontoznak valakit. Mindenki el tudja dönteni, hogy melyik vélemény áll hozzá közelebb. Engem az nem győz meg, hogy valakinek 100 %-ot adnak, sőt, sokszor felháborít, milyen szélsőséges vélemények születnek bizonyos kérdésekben.
2009. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 yuda ***** válasza:
99%
Természetesen elolvasom és az alapján hiszem,vagy sem,egyáltalán nem a százalék a döntő.
2009. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%
Nem, nem befolyásol a százalék. Engem is pontoztak már le úgy, hogy tapasztalatból írtam választ, csak valakinek nem volt szimpatikus valamiért. Úgyhogy ebből kiindulva más is járhat így, és nem az számít, hány százaléka van, hanem, hogy mit ír.
2009. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
99%
Nálam sem számít,sőt sokszor meg sem nézem.A válasz hasznossága alapján ítélek.
2009. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk az ilyen gyenge összértékelők általában hülye (ízléstelen,nem oda illő) válaszokat írnak,és mondjuk olyan 60-70%-osak írnak jókat sokszor. Van,amikor csak ők írnak,vagy tényleg nagyon jó válaszokat kapok tőlük.
2009. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyátalán nem. Általában annak van igaza, akit csúnyán lepontoznak. Pl fogyókúrás kérdésekben, aki tényleg megmondja a frankót, sokszor durva szavakat használva, azt hajtják el a fenébe. Pedig szerintem igenis annak van értelme, ha valaki nem kézenfogva húznak, hanem seggberugdosnak és úgy ér el a céjához. Vagy pl százszor megcsalt a párom, de ettől ugye szeret még meg ilyen hasonló retardált kérdések.. és persze hogy azt húzzák le, aki megmondja, h nem b...meg értsd már meg hogy már nem szeret. Aki majdnem 100 % az vagy frissen regelt, vagy pedig nyalizós válaszokat ír.
2009. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Most hazudhatnám azt, hogy nem, mivel jól tudom, hogy sokszor ok nélkül lepontozzák az embereket. De mégis azt kell, hogy mondjam ha egy jobb összértékelésű ember ír, akkor kicsit jobban megmarad bennem, de vannak kivételek.
2009. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%
Én sem foglalkozom vele, hiszen sok témakörben azt pontozzák le, aki megírja az igazat.
2009. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
mindig elolvasom az alacsony értékelést is,mert lehet hogy az a jó válasz
2009. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

Soha nem szoktam megnézni, hogy ki hány százalékos válaszokat ad. Még az enyémet sem; mivel nem érdekel a pontrendszer. Az csak azért van, hogy a reklámokat a gyakorikérédsek jobban el tudja adni, meg növelje a látogatottságot, meg az oldalon töltött időt.

Általában nálam nem is látszik a pipálás meg a hasonló. (Ugynais a gyakorikérdések alkalmaz egy trükköt. Csak akkor értékelhetsz, ha a reklámok aktívak. Ha letiltod a reklámokat - mint ahogy én is teszem - akkor az az érétkelős rész sem aktív. Cseles! :)) )

2009. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!