Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogyha felteszne...

Miért van az, hogyha feltesznek itt egy kérdést, a legtöbb válasz már csak marakodás, veszekedés?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon soknál látom, hogy az első néhány válasz szól a kérdezőnek, aztán szinte már csak egymást szidják, becsmérlik, anyázzák a válaszolók. És nem azért, mert hülyeséget válaszolt a másik, hanem a véleménye, az anyagi helyzete, stb. miatt. Persze tudom, anonim az oldal, itt minden aberrált őrült kiélheti magát, de az ilyeneket miért nem törlik ki? Nekem egyszer csak úgy kitörölték egy válaszomat, pedig nem is volt benne semmi vérlázító.

Én már nem is nagyon kérdezek, inkább megyek a google-ba, mert úgyis majdnem mindig az a válasz. Meg nem is válaszolok, mert mindig akad valaki, aki leordítja a fejemet valamiért.

Ez így tök rossz, teljesen elment már a kedvem ettől az oldaltól.:S


2009. máj. 27. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne menjen el a kedved :). Jó kis oldal ez. Egyszer én is feltettem egy teljesen ártalmatlan kérdést és faji témákat firtattak benne négy oldalon keresztül amihez a kérdésemnek köze nem volt. Írtam a webmesternek, hogy vegye le és másnap meg is történt. Amúgy meg tény, hogy a Google a barátod és a világ mindenség összes adatát megtalálod rajta :D (na nem fényezem) de az a lényege ennek az oldalnak, hogy tényleg sok féle ember véleményét láthatod, olvashatod :)
2009. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten érdekes hogy jön ki az emberekből a frusztráció, agresszió, valahol a társadalom leképeződése ez.
2009. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyire kényes a téma.
2009. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl. nyiss egy oldalt a melegekről és figyelj :O
2009. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzem néha. Mindig van valami nagyokos, aki beírja, hogy a google a barátod...és? Nem azért jött létre az oldal, hogy ha valaki nem tud valamit, arra más ember hátha tudja és nem csak a google-s szöveget bevágni.
2010. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

engem is nagyon idegesít, felteszek egy tök normális kérdést az elején válaszolnak a vége meg már ezeket írja: "nem normális kérdés ez"

"ez is tükrözi a tudatlanságodat, fogadni mernék, hogy..."

stb

már ha ilyen 10 válaszom van már nem is merem megnézni, mert tudom, hogy úgyis csak a veszekedés megy :/ :(

2014. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

(előző vagyok)

...ja és ahoz, hogy tudatlanság, már sokszor írták ezt nekem válaszul a végégn

de pont azért teszem fel a kérdést mert nem tudom :(

2014. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!